Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » S. O. s lehet csalo aldozata...

S. O. s lehet csalo aldozata lettem! Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Mivel en nagyon kezdo vagyok,es eleg buta a bankkartyahoz megkertem a baratom segitsen nekem csinaltatni mert ha lesz munkahelyem kerni fogjak,hat meg nincs kesz a kartyam majd postan kuldik. csak en nem ertem le lett toltve egy mobilalkalmazas,a fiu be tudot lepni,en nem a jelszommal. mivel tavkapcsolatba vagyunk en most semmit nem tudok rola. lehetseges mikormelletem volt a kartya csinaltatasanal kileste az adatokat,es ő modositotta? hat nem tudom mit lehetne tenni ?? nagyon felek. koszi a segotseget elore is
2016. máj. 21. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kukkot sem értek. Milyen mobil alkalmazás az, ahová nem tudsz belépni?

Munkahelyen amúgy nem kérnek bankkártyát, bankkártyát a szállodában kérnek meg az autókölcsönzőben - BTW.

2016. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hívd fel a bankod ott az ügyfélszolgálat segít. De nagyon zagyva az egész sztori...
2016. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak bankkártyát nem lehet csináltatni. Bankszámlát kell nyitni, és ahhoz kaphatsz bankkártyát.
2016. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád kérlek részletesen és érthetően?

Mert ez így tejes zagyvaság...

2016. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Hadd gratuláljak, egy embert, akiről semmit nem tudsz, bevonsz a titkos banki ügyleteidbe. Te nem csaló áldozata lettél, hanem a saját butaságodé.
2016. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel a bankkártya csináltatás az úgy ment, hogy bementek a bankba (a munkahely bankszámlát kér, nem bankkártyát), a "barát" ott volt a bankszámla szerződés megkötésekor, tudja az azonosító adatokat, a belépéshez szükséges jelszót is, így szépen belépett a számlára.

Igen, Te nem csalás áldozata lettél, hanem a tudatlanságodé.

Menj be a bankba, ha vannak szüleid akkor azokkal, de semmiképpen nem a "barátoddal" és mondd el a történetet - ott majd segítenek.

Ha ezt a lépést nem teszed meg (a bankba menetel), akkor a "barátod" bármikor elszedheti a pénzedet (átutalással) a SZÁMLÁDRÓL, nem a kártyáról.

2016. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
80%

Mindenképp menj be a bankba jól mondják. Ott segítenek. Addig míg nem mész be a telefonos ügyfélszolgálaton is bejelentheted hogy mi történt és zárolják a megoldásig a számlád. Még mindig jobb mintha hozzáfér valaki.

B/

Egyszerűen szüntesd meg a folyószámlát és nyiss egy másikat egy másik bankban ( akkor kapkodhatja majd a fejét hogy mi van :)

Talán az a legegyszerűbb. Viszont az új szerződésed vidd be a munkáltatódnak hogy a változást módosítani tudják.

Az ügyintézéstől meg nem kell félni mert gyakorlatilag csak az irataid kellenek, meg mondják hol írj alá.

Amit nem értesz pl azt meg megkérdezed és el fogják mondani. Ha munkahelyed van már, ennyit azért illik tudni megpróbálni. Itt az ideje.

2016. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jelenleg munkakereso vagyok azt mondtak ha lesz munkam akkor mebjek be. van egy ilyen mobilalkalmazas ahol megtudom nezni az egyeblegem meg mindent. en gondoltam bongeszem egy kicsit a lehetosegeket es nem tudtam belepni nem tudom mit csinalt vele
2016. máj. 21. 10:15
 9/11 A kérdező kommentje:
hetfon reggel az lesz az elso hogy bemegyek mar nyitaskor.
2016. máj. 21. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Most hívd fel az ügyfélszolgálatot, ne várj hétfőig.
2016. máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!