Önök szerint működhet?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta követem ezeket az oldalakat . Több kérdéssort is végigolvastam és azt látom ,hogy az adott témákban sok a hozzáértő szakember meg persze a mások is . Van egy részben új befektetési tervem . Annyiban új , hogy ezt én már végeztem és jelenleg is végzem , viszont hasonló formában szeretném kiterjeszteni folyamatosan országosra . Annyit írok le belőle amennyit elsőre úgy gondolom , hogy muszáj és persze lesz benne dezinformáció is . Utána még a kérdésekre vagy az észrevételekre válaszolok amíg meg tudom őrizni magaménak a projektet . Lemásolni nem olyan egyszerű nem csak pénz kérdése de naiv sem vagyok . A fejlesztésre minimum 30.000.000 mft szükséges és jelenleg még nem áll rendelkezésemre .Az összeg lehet nagyobb is . Amit eddig beletettem közvetve és közvetlenül az valós 85mft és még egy kis apró . Jelenlegi értéken is minimum 70mft. Nem titkolt szándékom , hogy találjak hozzá befektetni szándékozó "értelmes " partnereket ! A fedezet a megvásárolt eszköz amit Angliából és Írországból kell behozni . Nem amortizálódik illetve csak elenyészően és azonnal kézzel fogható ( vagy legalábbis daruzható ) vagyoni értékű . Magyarban is van csak ebben a részében nem vagyok lokálos és nem is felel meg a célnak. Az majd a másik végén jelenik meg . Erre a termékre kizárólagos elővételi és kötelező bérleti joga lenne a cégnek . A termékek egy bizonyos összeg többszörösébe kerülnek szinte bárki be tud szállni . A hozam minden évben egy "meghatározott napon" kerül kifizetésre . Kiszállni a finanszírozásból rendkívüli esetben bármikor de minimum egy teljes év a következő "meghatározott naphoz" viszonyítva . A futamidő maximum 2021 és az a "bizonyos napig" bezárólag utána újra van lehetőség másik formában .Garancia a hozamra állami és uniós szinten biztosítva van ! A hozamot tekintve mi a korrekt éves viszonylatban ?

A vállalkozás méretét "egyrészről sajnos " országosan szinten korlátlanul lehet bővíteni . A célközönség szegény sorsban élő főleg családos emberektől kezdve a jómódú akár egyedül élőkön át az önkormányzatokig bezáróan bárki lehet . Üzemeltetni szinte bárki tudja nem kell hozzá diploma . Az ötéves leány gyermektől kezdve a kilencven éves gyengén látó nagyapámig bezárólag (sajnos Ő már nem ) . Villamosárammal rendelkező tanyás településektől kezdve egészen Budapestig ( de azért nem a hősök terén , viszont hasonló próbálkozás már majdnem volt a közelében ) Folyamatosan tudnak belőle profitot termelni télen nyáron de legjobban a gyerekek járnak vele . Akár egy havi szakmunkás minimálbért eltudnak érni vagy még többet is havonta . Ezt a terméket kell eljuttatni akiket érdekel és egy meghatározott összegért kihelyezni . A céges működési formát szakértő mondaná meg és teljesen újként indulna . Ügyvéd bevonása a nem sablonos szerződésre szintén alap.


2016. máj. 19. 16:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az előző 7/9 nek
2016. máj. 19. 21:10
 12/21 A kérdező kommentje:

8

Szerintem sem ! Remélem nem gondolja komolyan senki de tényleg senki, hogy levetkőzőm meztelenre ! Őszintén kérdem milyen infót kell még, hogy megadjak ami nincs meg a bevezetőbe és most ezt komolyan kérdem ? Addig nem tudok segíteni és Önök sem nekem amíg a hiányosságomon át nem léptetnek ! Tehát még egyszer ! Az a pénz amit eddig bele raktam az nem tegnap történt és még nem is tegnap előtt . Mivel a koromat majdnem eltalálta és a végzettségemet látom,hogy jó emberismerő .A stílusomban mi a kivetnivaló,mert szeretnék rajta változtatni mivel még megfelelési kényszerbetegségem is van . Először olvassa el a kérdést amire válaszoltam és ha nem megfelelő akkor természetesen moderáljuk valamelyiket .Nem azért kell "pénz" mert nem sikerült megvalósítani ! Vissza a szövegértéshez : ki szeretném terjeszteni országosan.Ha jól emlékszem a harmadik mondat ! Mindenki csak annyira veszi komolyan amennyire akarja. Higgye el, hogy tisztában vagyok a gazdagsággal is szívesen cserélnék most Bill Gatessel is. A piaccal is mert nem járok ki pánik beteg vagyok és nem bírom a tömeget . Az utolsóval is mert múltkor megkeresett egyik ismerősöm,hogy adjak neki ötvenet én meg csak egy huszast kínáltam neki és azt is elfogadta ( lehet, hogy nem is az ötven kellett neki ) Nem azt írtam,hogy ez a legtutibb üzleti lehetőség és azt sem, hogy könnyű meggazdagodási lehetőség bár az Márk Cukros is halálra dolgozta magát a gép előtt mielőtt megkeresett vagy 8000000000000000000000 most állt meg a 0 és persze dollárban ! Ő miért nem egyidőben találta ki Neumannal a facebokot ? Válasz segítek : mert már pénzes emberek rég megcsinálták volna ha van benne PÉNZ . ja és most akkor nincsen igazam mert trehány a modorom, értem . Nem azt mondtam, hogy a fiatalok nagy pénzt kereshetnek csak legalább nem éhesen fekszenek le ,de ha van kedvük is idejük még akár . A végére még egy fontos én nem kitaláltam valamit az már itt volt velem egyidőben csak külön külön . Csak a bűvös négy szóból megnéztem,hogy melyik illik rá és mind a négyet benyelte :Ők keresik én kínálom Ők piacosak lesznek én meg gazdag .

2016. máj. 19. 21:58
 13/21 A kérdező kommentje:

10


Az "őszinte sikert kívánok" nekem gúnyosnak tűnt de nem sértődök meg pedig egy hisztis P vagyok ! Meg annak itt nincs helye . Azon a lovon pedig szeretek fordítva is ülni meg szemből is szeretem de akkor kemény vágta legyen nem szeretem a szájkaratésokat ! Én is eltévesztettem az irányt meg szerintem te is, csak ahogy az előbb írtam én szeretem hátulról vagyis fordítva is . És Te . De te miből gondolod,hogy magamat árulom ? És mi van akkor ha RÓMA vagyok vagy kínai akkor már a szemem sem áll vagy csorbul jól . Te most viccelsz velem mert akkor nevetek . Már látom,hogy egy ideig nem lesz alvás. A privátba írtakra is válaszolni kellene közben . Csak mivel nyilvánosan látják itt is a kérdéseket először itt kell megválaszolnom még mielőtt azt hiszik,hogy kuka lettem . Hidd el, hogy akinek van pénze az beakarja fektetni és pont az előbbi kommentes valami gazdagsággal is megvádolt ,hogy nem vagyok tisztában vele. Pedig ott valami olyasmi van leírva, hogy annyi a pénzük és mindet betudják gond nélkül fektetni az utcasarkon álló tuti üzletesekbe vagy ha tévedtem javíts ki ! Miért nyaljam a hátsójukat valamelyiknek is ? Viszont ha kell hasra is fekszem meg még segítek is neki de utána fizessen rendesen . Hidd el látom én mikor kell levetkőzni és kitárni a lapjaim . Abba legyen szerelmes ne pedig belém . Neki kell (csúnya szó) a lehetőségemet nem pedig engem meg nem is nekem őket . Ha lesz időd csak egy kicsit gondolj bele mielőtt esetleg reagálsz .

2016. máj. 19. 22:50
 14/21 anonim ***** válasza:
Krisztus itt nagyon komoly (elme)bajok vannak...
2016. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

RÓMA vagy?

Akkor nem lesz semmi baj, biztosan megtalálnak a befektetők, hiszen minden út hozzád vezet!


Nos, felejtsük el a stílust, meg hogy nem akasrz mindent megosztani.

De ez akkor is komolytalan. Ugye írtad, hogy te sem tudsz engem komolyan venni. Semmi baj. Olyan nagyon nem is lehet, hiszen ez egy névtelen oldal, mindenki azt ír, amit akar. Egy következő kérdéshez kiírhatom, hogy egy unatkozó milliárdos vagyok. Senki sem tudja leellenőrizni.

Fenntartásokkal kell kezelni az ilyen névtelen kommenteket.

Akár az enyémet is, de ezáltal a te kérdésedet is.

Azért teljesen komolytalan, mert ha annyira tuti biznisz lenne, nem itt érdeklődnél, vadidegeneknél. Tudod, kik vannak itt? Munka közben unatkozó irodisták (khmm...).

Gyeses anyukák. Munkanélküliek.

Iskolások.

Olyanok, akik ráérnek, unatkoznak, van szabadidejük.

Itt nem a keményen dolgozó emberek írogatnak, hiszen azok dolgoznak.

Szóval ha te komoly ajánlatot adnál, akkor nem itt tennéd, hanem nagy cégeknél kilincselnél, akik hajlandóak pénzt tolni bármiféle innovációba.

Vagy egy világszintű ötlettel egész biztosan eljutnál a nagyokhoz. Kedves Ferenc, Gattyán György, és ez csak a bulvár világa. Politikusokról még nem is írtam.

Renegeteg olyan ember van, akinek van pénze, de telhetetlen, és még többet akar.

Ezen az oldalon - megint csak a beazonosíthatatlanságnak köszönhetően - 10-12 éves kisiskolások adnak életvezetési tanácsokat felnőtt embereknek. NAgyon sok válaszból látszik, hogy a válaszadónak semmi élettapasztalata nincs.

Csak egy példa: családi kapcsolatok témakörben BÁRMI történik, mindenre az a válasz, hogy "hagyd el a férjed!", "válj el!" "én ilyen emberrel nem maradnék, az tuti"

ha így működne a világ, meg a párkapcsolatok, már kihalt volna az emberiség.

NA azt hiszem, kifejtettem, miért is komolytalan ez az egész.

2016. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tömör és lényegében érdemi hozzászólás a kérdésemhez vagy csak eldönti a többi kommentes után, hogy mi legyen a véleménye ? Ha sikerült a kérdést is elolvasni ott már írtam egy pár betegségemről de még olyan is van, hogy ön és közveszélyes vagyok és ezt látom sikerült is megfejtenie mint az előbbi aki a koromra saccolt .
2016. máj. 20. 09:20
 17/21 A kérdező kommentje:
Az előbbi a 14 - nek .
2016. máj. 20. 09:24
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez komment már kezd érdemben beszélgetési alapot képezni ! Sajnos nemsokára indulnom kell segélyért és csak este 8 körül érek haza a putriba, emiatt elnézést kell kérnem viszont innen folytatjuk. Még egy addig : ha azt írtad, hogy téged sem meg senkit sem kell itt komolyan venni akkor miért várod el tőlem mint róma kis köcsög öregtől, hogy én is komolyan vegyem a feltőkésített bankszámládat amihez csak privátba neked van hozzáférésed és az asszony (csúnya szó ) csendbe van . ( Tegnap moderáláson is voltam de kijavítottam és sorryt kértem a központtól.) Nálunk 20 méterre mindig mögöttünk jönnek ! Folyt. este !
2016. máj. 20. 09:41
 19/21 anonim ***** válasza:
"Nemsokara indulnom kell a segelyert es csak este 8korul erek vissza a putriba.." tessék?:D (egy uj kommentelő)
2016. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19.

Nem kell komolyan venni ! A nappalit a tervezőmérnök elnézte csak amikor lealapoztuk utána vettem észre, hogy 65 m2 de legalább most elférünk benne . :D

2016. máj. 20. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!