Önök szerint működhet?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta követem ezeket az oldalakat . Több kérdéssort is végigolvastam és azt látom ,hogy az adott témákban sok a hozzáértő szakember meg persze a mások is . Van egy részben új befektetési tervem . Annyiban új , hogy ezt én már végeztem és jelenleg is végzem , viszont hasonló formában szeretném kiterjeszteni folyamatosan országosra . Annyit írok le belőle amennyit elsőre úgy gondolom , hogy muszáj és persze lesz benne dezinformáció is . Utána még a kérdésekre vagy az észrevételekre válaszolok amíg meg tudom őrizni magaménak a projektet . Lemásolni nem olyan egyszerű nem csak pénz kérdése de naiv sem vagyok . A fejlesztésre minimum 30.000.000 mft szükséges és jelenleg még nem áll rendelkezésemre .Az összeg lehet nagyobb is . Amit eddig beletettem közvetve és közvetlenül az valós 85mft és még egy kis apró . Jelenlegi értéken is minimum 70mft. Nem titkolt szándékom , hogy találjak hozzá befektetni szándékozó "értelmes " partnereket ! A fedezet a megvásárolt eszköz amit Angliából és Írországból kell behozni . Nem amortizálódik illetve csak elenyészően és azonnal kézzel fogható ( vagy legalábbis daruzható ) vagyoni értékű . Magyarban is van csak ebben a részében nem vagyok lokálos és nem is felel meg a célnak. Az majd a másik végén jelenik meg . Erre a termékre kizárólagos elővételi és kötelező bérleti joga lenne a cégnek . A termékek egy bizonyos összeg többszörösébe kerülnek szinte bárki be tud szállni . A hozam minden évben egy "meghatározott napon" kerül kifizetésre . Kiszállni a finanszírozásból rendkívüli esetben bármikor de minimum egy teljes év a következő "meghatározott naphoz" viszonyítva . A futamidő maximum 2021 és az a "bizonyos napig" bezárólag utána újra van lehetőség másik formában .Garancia a hozamra állami és uniós szinten biztosítva van ! A hozamot tekintve mi a korrekt éves viszonylatban ?

A vállalkozás méretét "egyrészről sajnos " országosan szinten korlátlanul lehet bővíteni . A célközönség szegény sorsban élő főleg családos emberektől kezdve a jómódú akár egyedül élőkön át az önkormányzatokig bezáróan bárki lehet . Üzemeltetni szinte bárki tudja nem kell hozzá diploma . Az ötéves leány gyermektől kezdve a kilencven éves gyengén látó nagyapámig bezárólag (sajnos Ő már nem ) . Villamosárammal rendelkező tanyás településektől kezdve egészen Budapestig ( de azért nem a hősök terén , viszont hasonló próbálkozás már majdnem volt a közelében ) Folyamatosan tudnak belőle profitot termelni télen nyáron de legjobban a gyerekek járnak vele . Akár egy havi szakmunkás minimálbért eltudnak érni vagy még többet is havonta . Ezt a terméket kell eljuttatni akiket érdekel és egy meghatározott összegért kihelyezni . A céges működési formát szakértő mondaná meg és teljesen újként indulna . Ügyvéd bevonása a nem sablonos szerződésre szintén alap.


2016. máj. 19. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintünk ez a kérdés már volt - szó szerint.

Nem kellene többször kiírni.

Szerintünk ez le van írva a szabályzatban.

2016. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt az írást ebben a formában nehéz komolyan venni.
2016. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Persze, hogy működhet. Abszolút. Nagyon jó, hogy ezt így kitalálta, hajrá! Vágjon bele! Csinálja meg!


Jah, hogy nem is értjük, hogy miről van szó, mert egy zagyvaság az egész? Ugyan már...


Milyen hozamra van garancia? Arra a hozamra, amiről még nem is tudja, hogy mennyi legyen? Arra biztos, hogy van garancia.


Rengeteg mondat értelmezhetetlen. Ennek a kérdésnek semmi értelme nincs.

2016. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen megkérdeztem a saját vállalkozáson is . Megkérhetem, hogy megmutassa a szabályzatban hol tiltja ezt, mert még több helyen is megszeretném kérdezni, viszont távol álljon tőlem , hogy szabálytalankodjak.
2016. máj. 19. 17:52
 5/21 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sikerült megmosolyogtatnom ma már nem potyára keltem fel ! Melyik része volt a legviccesebb?
2016. máj. 19. 17:56
 6/21 A kérdező kommentje:

3/5

A kérdés : "Önök szerint működhet". Ha ez a kérdés Önöknek semmilyen értelemmel nem bír arról valószínű, hogy nem én tehetek . Általános iskola szövegértés . Ha a projekt tartalmára értette az már ugye teljesen más ! Segítek értelmezni is azt a rengeteg mondatot ha már Önöknek ez nem sikerült mert ugye többen vannak . Esetleg ha átolvassák még egyszer . A hozamot miért gondolja, hogy nekem kel eldönteni ? Nem lehet ezt fordítva ? Nézzük meg, mi az amit kérne és vitassuk meg, hogy adott piaci környezetben mekkora hozamot vár el a befektetésére .Önök is nézik ennek a fent írt "prezentációnak" a komolyságát ahogy én is a kérdéseikből próbálom a hiányosságaimat pótolni . A garancia megvan és uniós . A hozamot pedig nem nehéz megmondani annak aki komolyan gondolja .

2016. máj. 19. 18:51
 7/21 anonim ***** válasza:

"Ha ez a kérdés Önöknek semmilyen értelemmel nem bír arról valószínű, hogy nem én tehetek "


Hát kié, a mikulásé?


Ez a leírás így lóxar, ez alapján 10 percet nem adnék neked, hogy egyáltalán megpróbáld elmagyarázni.


Ha pénzt akarsz gyűjteni valamihez írd le értelmesen, hogy mit akarsz. Ha ez nem megy vagy nem akarod akkor kár a gőzért.

2016. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez nem a szövegértésről szól, egyszerűen ez a titokzatoskodás, mondok is valami infót meg nem is...

Kellene pénz, de 85 millióból sem sikerült megvalósítani.

Akkor hogy vegye bárki is komolyan, hogy adjon bele sok-sok milliót?

Ez a stílus pedig... vagy egy nagyon iskolázatlan ember erőlködése, vagy pedig - és ez a valószínűbb - egy elég idős ember monológja, aki nincs tisztában a gazdasággal, a piaccal, a kereslet-kínálat fogalmával és viszonyával.


Ha ez egy valóban olyan komoly és kihagyhatatlan helyzet lenne, egyrészt már megvalósították volna pénzes emberek.

Ez egy könnyű meggazdagodást kínáló valami, de mint minden ilyen, működésképtelen.

Már ott komolytalan, hogy kisgyerektől öregemberig... fiatalok nagy pénzeket kereshetnek... a fiatalok nagyon okosak, ha pénzszerzésről van szó, ha valóban ilyen tuti módszer lenne, már rég alkalmaznák.

2016. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7/8

Az első kérdésedet nem tudom értelmezni ! Ahogy írtam a " tervezetbe " diszlexiális vagyok és még elfelejtettem mondani ,hogy funkcionális analfabéta is. Ezért még szerintem a 10 perc is kevés lenne de te még egyet sem adsz . Nem feltétlenül a pénz gyűjtésre hajazok . Bennem semmilyen erőlködés nincs nem minden áron és nem mindenkivel szeretném megosztani azt az egy ismeretlen szót amit ha behelyettesítenél a fenti szövegkörnyezetbe megvilágosodna minden . Ezt ugye nem gondoltad komolyan . Nem akarok közhelyeket írogatni de másnak ötletet meg engem kihagytok belőle stb . Másrészről én most mit gondoljak rólad : Van e a számládon befektethető pénz,mert tegyük fel,hogy nincs és akkor ezt az utolsó kérdést kár volt leírnod ! Viszont, ha van és komoly megfontolás tárgyának tennéd fel magatokba a kérdést akkor nem kürtöltetnéd világnak a lehetséges befektetésedet hanem privátba folytatnád tovább és így már én is komolyabbra vennélek .

2016. máj. 19. 20:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Apukám, eléggé fordítva ülsz a lovon... Akinek van pénze, az nem fog érted versenyezni. Mert minden sarkon áll 3 ember a "tuti ötlettel"....


Neked kell a befektetőért tenned, de ilyen stílussal nagyon nehéz lesz. Őszintén sok sikert kívánok hozzá...

2016. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!