Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak kíváncsiság, soha nem...

Csak kíváncsiság, soha nem vennék fel hitelt. Ez esetben lenne bank aki adna?

Figyelt kérdés

Pl. van 30 millió önerő és sürgősen kellene 5millió. Adnának nagyobb kamattal 2 hónapra lakásra?


Semmi bejelentett bevétel nincs, soha nem is volt. Másik ingatlan van, de nem a hitelkérelmező nevére. A hitelkérelmező ingatlana, de a szülő nevén van.


2016. máj. 17. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelzálogkölcsönt a szülő nevére adnának, a hitelkérelmezőnek nem - legalábbis én így tudom.


"A hitelkérelmező ingatlana, de a szülő nevén van"

Az a tulajdonos, akinek a nevén van. Ha nem a hitelkérelmező nevén van, akkor jogilag nem az övé.

2016. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg csak elméleti.


És ha a haszonélvező a hitelkérelmező? Jelzálogot lehet 1-2 hónapra 5 millióra?

2016. máj. 17. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már annyira elméleti, hogy csak azt tudom mondani, ami egy banki reklámban volt, amikor a csaj azt mondja a srácnak:

"Menj be, kérdezd meg!" :D

(első vagyok)

2016. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!