Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem rkezett meg paypalra a...

Nem rkezett meg paypalra a pénz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több ilyen kérdést is olvastam és arra jutottam, hogy írok a paypalnak,de nem tudom, hogyan lehetne nekik írni. Valaki tud ilyen e-mail címet amin utolérhetem őket? Mennyi időn belül tudnak segíteni?

2016. máj. 10. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Először azt mondd meg, hogy hol rontottad el. Mert ha mondjuk a bankszámla nem ugyanazon a néven van, mint a Paypal számla, akkor elrontottad. És ezen az ügyfélszolgálat sem segít. Egyszerűen ki kell várni azt a pár hetet, amíg visszautalják a pénzt (persze már nem az egészet, hiszen levonnak belőle egy jó kis reversal fee-t)
2016. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az én bankszámlámról lett elküldve és a bankban is jól írták be a számokat. Az előző utalás rendben volt és ugyan így csináltuk.
2016. máj. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!