Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Használta már valaki a midrate...

Használta már valaki a midrate.com váltót? Ha igen milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
valuta, forint
2016. ápr. 28. 19:10
 1/5 president99 válasza:
Kábé egy hónapja váltottam rajtuk keresztül eurót, minden pikk-pakk ment, mondjuk előny ha budapesti az ember, mivel szinte csak budapesti ajánlatok voltak fent az oldalon. Ja és tényleg középárfolyamon ment a váltás.
2016. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ana Sol válasza:

Egy hónap után nekem végre most sikerült kunat váltanom rajtuk keresztül.

Szerintem az a fontos, hogy kivel találkozol az oldalról, nem maga az oldal vált neked.

2016. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Roland_ilko válasza:
Nagyon jó, pár napja váltottam 100EUR-t. Minden rendben volt, olyan mint az oszkar. Viszont nagyon friss az oldal se reklám semmi, remélem nem lesz fizetős.
2017. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doki888 válasza:
Én már többször váltottam, végre egy lehetőség, amiben meg tudom spórolni a közvetítői díjat és kényelmesebb is. Jogilag (is) rendben van a dolog, mert ha nem üzletszerűen váltok, akkor a magánszemélyek közötti váltás jogszerű. Jó kezdeményezés, végre valami újdonság és mozgás a pénzpiacon. :)
2017. febr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gagaj válasza:
Én csak pár napja váltottam rajta először, ahogy olvastam róla a cikket. Több arccal is chat-eltem, mielőtt kiválasztottam. Röhej, hogy cca. 100 méterre meg tudtam oldani végül :-D úgyhogy nekem bejött a cucc...
2017. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!