Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 3 kiskorú gyerekünk van...

Ha 3 kiskorú gyerekünk van akkor is csak 1x28500ft hagynak meg?

Figyelt kérdés

Ha tiltanak ?

125.000ft nettó a fizum abból is csak 28500 ft hagynak hát abból szépen éhen halnak a gyerekeim!!


2016. ápr. 22. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ott van még apuka jövedelme is, nem?

Meg kell egyezni, és nem kell megvárni, amíg inkasszóznak...

2016. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs apuka fizuja de ehez nincs köze senkinek!

És már késő mert inkasszózták a szàmlám,de rákeféltek mert már átkértem póstaiúton fogom kapni a családit!

Es a jyegyzőkönyv alapján nincs ingóságom,ingatlanom mivel a volt férjem lakásában élünk !

Tehát marad s fizu tiltás majd ha visszamegyek melózni de ez meg messze van mert gyeden vagyok a 1,5 éves kisfiammal

2016. ápr. 22. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Első, de nagy állat vagy te!

77%

Na ezért nem kell nézni a GYIK-en a százalékot!


Kérdező, nagyon jól tetted, hogy postán kérted a családit, én is ezt javasoltam volna. Ebből bajod nem lehet, ezt nem is tilthatják!

Szerintem a 28500 ft nem jogos.

2016. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A bankszámlán mindenképp csak ennyit kötelesek meghagyni. Rendszeresen jönnek a felháborodó kérdések, de a bankszámlán lévő pénz nincs felcímkézve, arról senkinek nem kötelessége megmondani, hogy most családi pótlék vagy anyám kínja. Az csak simán pénz. Most, hogy postán kéred a pénzt, már más szabályok vonatkoznak rá, pl. családiból nem tilthatnak.
2016. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

125 nettobol inkasszó esetén kb 71000 Ft marad.

Igen viszik ezért érdemes azt is máshova kérni nem saját neven lévő számlára.

Sajnos a vegrehajtoknak mindent lehet.

2016. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen jelenleg is a pároméra megy a gyed!!
2016. ápr. 23. 11:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2016. ápr. 23. 11:16
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Számlán nem vizsgálják, hogy mi a beérkező összeg, így joggal vitték el a pénzt. Kérd postán. De jó a hozzáállásod: inkasszóznak, tehát már nagy és sok ideje húzódó tartozásod van, de még szültél és eszedbe sincs dolgozni visszamenni előbb. Tudod az ilyen embereket nem sajnálom. Van, akiket sajnálok, mert önhibájukon kívül kerültek bajba, mindent megtesznek, hogy kikerüljenek, de te nem ilyen vagy. Ez a tartozás már meg volt a harmadik gyerek fogantatása előtt, így őt vállalni eleve felelőtlenség volt.
2016. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó rohadtul semmi közöd az életemhez,arra nem gondolsz hogy ahogy te irtad önhibámból történtek a dolgok!!

És de visszamennek dolgozni csak majd akkor te mész a gyerekeimért az iskola óvodába???

Tehát ha valamit nem tudsz kussolj!!!

2016. ápr. 23. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

8.hozzaszóló mi közöd hozzá hogy a kérdező miért vállalt gyereket?


Nekem úgy jött a 2.baba hogy jött letiltasom és mivel úgyis akartunk meg babát így inkább otthon vagyok gyeden mint hogy dolgozzak a letiltas után 90 ért.

És jön a 3.baba is mar és elmegyek főállású anyaságira. Eszembe sincs visszamenni dolgozni. Ha nem ilyen troger módon akarnák a pénzt behajtani akkor nem ezt választottam volna. Hozzateszem a diákhiteles több mint 30 ezrével fizetem pl számomra ez fontosabb mint valami személyi hitel visszafizetése amire tripla a végrehajtó díjai miatt.


Akinek nem tetszik lesz**om. Küldöm hogy valaki kérdez és jönnek az önjelölt véleménynyilvánítás nagymesterei.

2016. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!