Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amit a PayPal jelent a NAV...

Amit a PayPal jelent a NAV felé, azt megtudhatom én is? Egy másolatot a jelentésről hogyan tudnék letölteni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2016. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

miért?

nem tűnik alkotmányosnak, törvényesnek, hogy a rólam kiadott információról nem lehet információm, szerintem biztosan rosszul tudod, ezek személyes adatok, amiknek a kiszolgáltatásáról törvény rendelkezik, de arról nekem biztos tudnom kell, hogy mit szolgáltatnak ki, legfeljebb titkosszolgálati meg nemzetvédelmi ügyekben lehet kivétel, de a NAV nem egy titkosszolgálat

2016. ápr. 23. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
A NAV is végezhet titkos adatgyűjtést és nyomozást.
2016. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de ez nem az

válaszolna olyan, aki tudja?

előre is köszönöm

2016. ápr. 23. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a PayPaltól? Ők biztos választ mondanának...
2016. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom Magyarorszagon a PP mit jelent le es mit nem, de ahol en elek, ott csak $20ezer bevetel utan illetve, ha tobb mint 200 eladas van egy evben, akkor lejelenti a helyi adohivatalnak, de a papirrol te is kapsz egy masolatot.


Van tobb mint 200 eladasi forgalmad?

2016. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hol élsz?


2016-tól kötelesek mindent leadni tudtommal

2016. máj. 5. 01:27
 8/9 anonim ***** válasza:

USAban, itt a link, hogy csak 20e es 200 eladas:

[link]


rosszul irtam elobb, nem 20ezer VAGY 200 eladas, hanem ES

vagyis ha 200 eladasod van de csak 15ezret kaszalsz akkor nem jelentik le...ha egesz evben eladsz egyetlen kocsit 25ert, akkor sem jelentik le

2016. máj. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nekem nem működik a link


és egyébként mint említettem, 2016-tól új világméretű egyezmény lép életbe, amit a legtöbb ország aláírt, így a PayPal székhelyországa is

2016. máj. 5. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!