Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi folyik ebbe az országba?

Mi folyik ebbe az országba?

Figyelt kérdés
Olyan bankszámlám van ami elvileg "ingyenes". Már többször váltottam, voltam a raiffeisen díjnullázó plusznál, most az axa-nál. Kiszámoltam, ahhoz képest hogy ingyenesnek kéne lenni évi szinten legalább 5000-10.000 Ft-ba kerül nekem a fenntartása. Ezek úgy lopnak ahogy tudnak, elképesztő!!
2016. ápr. 10. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Álljunk meg egy kicsit...ki és hogyan kényszerített arra hogy az adott bank ügyfele legyél?
2016. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Valószínűleg nem elvileg, hanem csak bizonyos föltételek megléte mellett ingyenes.

ÁSZF!

2016. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mit jelent az az "elvileg ingyenes"? Lehet ingyenes a számlavezetés, de emellett kerülhetnek pénzbe bizonyos szolgáltatások: pl utalás, csoportos beszedés, netbank, papír alapú számlakivonat(!), SMS-ek, kártyadíj, folyószámlahitelhez kapcsolódó díjak, készpénzfelvétel (ha nem nyilatkoztál és/vagy az ingyenes határon felül vagy). És igen, még a feltételek nem teljesülése is lehet gond. Egy "ingyenes" számlacsomaghoz általában jó 250000Ft beérkező utalás kell, és még akkor sem biztos, hogy minden szolgáltatás ingyenes.
2016. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ebbeN, országbaN


Már ne haragudj, de ha normálisan írni sem tudsz, akkor nyilván ennél komolyabb dolgokhoz sem értesz. Megnézted egyáltalán, mikor ingyenes?

Gondolom nem olvastad el, mit írsz alá...


Ahogy mások már jelezték, nem kötelező annak a banknak az ügyfele lenni...


Mivel lusta voltál, volt, aki kikeresse helyetted:


*Feltétel: havonta 150 ezer Ft bankon kívülről érkező utalás, akár két részletben

**A pénzforgalmi szolgáltatás nyújtásáról szóló 2009. évi LXXXV. törvényen alapuló nyilatkozat hiányában díjmentes havonta 1 db forint készpénzfelvétel, legfeljebb 150 ezer forintig, belföldi Raiffeisen bankautomatából, OneCard betéti kártyával.


A számla részletes feltételei megtalálhatóak a Lakossági Kondíciós Listában.


Van egyáltalán havonta ekkora jövedelmed?


Tulajdonképpen én is szívesen feltezsem a kérdést: mi folyik ebben az országban?

Ahol az emberek nem tudnak írni, nem tudják a leírt szöveget értelmezni, nem tudják, mit írnak alá, nem tudnak utánanézni, de tudnak reklamálni, felkapni a vizet, hisztizni?

A bank kötelességét tudod, a sajátoddal miért nem vagy tisztában?

2016. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szòlòkhoz. Ha kèptelen vagy ertelmezni az ingyenesseg felteteleit, vagy netàn el sem olvastad, az csak a te saját felelősséged.
2016. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!