Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet ebbe az orszagba...

Hogy lehet ebbe az orszagba eurot behozni veszteseg nelkul?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban az euro 305 forint. Megis ha keszpenzben hozom be, akkor ha egy atvaltohelyen valtom at ott nyulnak le, ha belfoldi bankszamlara utalom a bank sajat kenye kedve szerint valtja at, nekem most 295-re jott ki az euro ahogy utolag utanaszamoltam. Rettentoen bosszanto akkor hogy a kulonbozo informacio oldalak 305 forintokat emlitenek, mintha bruttoba lenne "lopas elott", akkor irjanak ki 295 forintot es egy szavam nem lesz, de ne irjanak ki 305-ot, aztan kiderul hogy 295....

Vagy esetleg valaki tud olyan modszert ahol eurot tenylegesen veszteseg nelkul be lehet juttatni az orszagba??



2014. jún. 18. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Láthatólag nincs sok gazdasági ismereted.


Amit kiírnak az a hivatalos árfolyam, másnéven középárfolyam. Pénzváltóknál, bankoknál van eladási és vételi árfolyam, ennek különbsége az árfolyamrés. Ebből élnek a pénzváltók és ebből is profitot szereznek a bankok. Ilyen egyszerű a pénzügyi világ.

Amúgy jobb helyeken 1-2 forint a vételi és a középárfolyam közti árfolyamrés, tehát 3-600 forintodba kerül csak átváltani. Olyan helyen csak lehúznak ahol 10 forint a differencia.

Vagy keresel egy ismerőst aki megy ki és kell neki euró, mindketten jól járnátok így.


De legközelebb nézz utána a dolgoknak mielőtt elkezdesz osztani mindenkit miközben marhaságokat hordasz össze.

2014. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Átutalásnál érdemes megnézni például a [link] oldalt. Ha váltót keresel, tényleg vannak elég jó áron dolgozók, pl. [link] Jelen pillanatban véteL: 306.12 eladás: 306.99

De ,,ingyen'' senki nem fogja átváltani neked.

2014. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a masodik. Az elsot leszavaztam, mert ertelmetlensegeket beszel. A tied hasznos volt.
2014. jún. 19. 11:05
 4/7 egy újabb válaszoló ***** válasza:

Kérdező!


Attól, hogy nem értesz valamit, még nem értelmetlenség.

2014. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nalad is ment a leszavazas. 46%-os engem ne oktasson ki
2014. jún. 19. 11:22
 6/7 egy újabb válaszoló ***** válasza:
pfff... lúzer
2014. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ne foglalkozzál vele, a kérdező kb.10 éves, vagy megrekedt azon a szinten....
2014. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!