Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit kell fizetni egy új...

Mennyit kell fizetni egy új OTP-s bankkártyáért? Mennyi idő mire elkészül?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 10:12
 1/4 anonim válasza:
Nekem az OTP Junior ingyenes volt. Számlám már egyből volt, a kártyát is kiküldték egy héten belül. A honlapjukon biztos van az árakról több infó.
2016. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számlacsomagtól és kártyától függ, mennyit kell fizetni. Lehet ingyenes is, és tizenezer forintos is az éves díj, pl. egy prémium hitelkártyánál. Néhány hét, amíg elkészül, általában 1-2 hét.
2016. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 San Bernardo válasza:
Ha nyitsz (vagy nyitnak neked) saját számlát, semmit nem kell fizetni (ott és akkor). Néhány hét alatt kész. Az más kérdés, hogy utána pont annyi kártyadíjat fizetsz amennyit mások, attól függ milyen csomag. Szerintem elenyésző, és megéri.
2016. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Palotás Imre ***** válasza:

A tavalyi információk a kártyákról innen töltődnek le: [link]


A díjak a 4 . oldalon olvashatók.


Ideit még nem láttam, ezért feltételezem, hogy nem változtak.


A hitelkártyákról (pl. AMEX) szerencsére nem tesz említést a dokumentum. Én sem javaslom, hogy olyat váltsál. Előnye alig van, viszont egy kis figyelmetlenség, és sokat kell fizetned. Nem is beszélve a készpénzfelvétel díjáról.

2016. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!