Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő, amíg elkészül a...

Mennyi idő, amíg elkészül a bankkártya?

Figyelt kérdés
03.20. án nyitottam egy bankszámlát ( OTP MASTERCARD ONLINE kártya)csak nemtudom, hogy mennyi idő amíg ki küldik. Ugye online szeretnék vele vásárolni, csak amíg nincs a kártya, addig nem lehet, mert azon lesz rajta a lejárati dátum, stb. Apropó: Azt nem tudjátok, hogy ez dombornyomott e vagy sem? Vagyis rá írják ezeket a kártyaszámokat meg a lejárati dátumot? :)

2013. márc. 23. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2-3 hét.
2013. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Minden rajta lesz, és kb 2 hét alatt megvan.
2013. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Egy kártya nem attól dombornyomott, hogy rajta vannak az adatok, egyébként ez dombornyomott lesz.
2013. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem 2 hét lesz :) Amúgy akkor jó, ha rajta van a lejárati dátum meg ezek, mert anélkül nem működne a dolog. De szerintem ez nem hiszem, hogy dombornyomott lenne, mert ezek az online kártyák nem azok nem?
2013. márc. 24. 17:40
 5/8 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy mastercarddal külföldön is és interneten is lehet vásárolni és dombornyomott.
2013. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Külföldön és online biztosan lehet vele vásárolni. Egyébként kérheted gyorsított eljrásban, plusz pénzért. Ezt viszont nem ajánlom, amikor én így kértem cserekártyát egy külföldi utazás miatt, másfél hónappal később kaptam kártyát.
2013. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az OTP hazai viszonylatban mennyi drága? Mert azt tudom, hogy nem a legolcsóbb a havi díj meg stb ( bár nekem az első évem ingyenes) de azért van drágább bank is nem? Itt elvileg majd később 499 Ft lesz a havidíj, ami azért nem mondhatnám, hogy kevés lenne...
2013. márc. 25. 21:33
 8/8 jancibácsi válasza:
príma vagy smerbank nál 4 hét
2023. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!