Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az utalási idő bankok...

Mennyi az utalási idő bankok között?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy jelenleg 4 óra az átfutási idő. Nekem hiába utalják adott nap délelőttjén, akkor is csak másnap kapom meg.

Én értettem félre valamit?



2016. márc. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szeptember 15-e óra 1 óra a magyar bankok között.
2016. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értettél félre semmit, egyébként sem 4 óra, hanem csak 1 vagy maximum 2. A Giro naponta 10 ciklusban számolja el a tranzakciókat, az első 7:30-kor van, az utolsó 17:00-kor.

Tehát vagy nem aznapi utalást adott meg az illető aznap délelőtt, vagy bankszünnap volt aznap, esetleg nem délelőtt, csak este utalt, vagy volt valami technikai zűr.

2016. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mindez akkor igaz, ha nem papíralapú az utalás. Tehát pl netbank, smartbank, telefonos indítás.
2016. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. márc. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!