Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mitt tesznek a bankok ha nem...

Mitt tesznek a bankok ha nem tudom fizetni a hitelt,?

Figyelt kérdés
mitt tesznek a bankok ha nem tudom fizetni a hitel,?

2016. febr. 26. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen hitelt? Ezerféle van.
2016. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
elvesznek tőled egy t-t!
2016. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Személyi kölcsön több banknál is
2016. febr. 27. 09:44
 4/20 anonim ***** válasza:

Fizetési meghagyást kezdeményeznek veled szemben, aminek jogerőre emelkedése után végrehajtásra kerül a tartozás.


A végrehajtó majd körbenéz, hogy milyen értékesíthető (ingó és ingatlan) vagyonod van, illetve ha lesz bejelentett jövedelmed, abból vonja a tartozást és az eljárási költségeket.

2016. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha se ingo se ingatlan vagyonom nincs ésa jövedelmem is csak 31456 ft amit az otp le is von
2016. febr. 28. 13:18
 6/20 anonim ***** válasza:

Azzal nem tudnak mit kezdeni, ha most nincs semmi amit foglalhatnának, vagy amiből vonhatnának.


Ugyanakkor nem tudom hány éves vagy, de elég nehéz úgy leélni az életed, hogy soha nem lesz bejelentett jövedelmed, ingó és ingatlan vagyonod.

2016. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
AFizetés hány százalékát vonhatja le a bank?
2016. febr. 29. 19:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy tartozásra 33, kettőre 50, de amúgy inkasszózhatják a számlád akkor meg visznek mindent oszt' helló.
2016. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy akkor is el vihetik a házat ahol lakok hogy nem is az én nevemen van?
2016. márc. 1. 01:00
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem, azt nem, viszont a házba bemehetnek és minden - gyaníthatóan te tulajdonodban levő - ingóságot elvihetnek, hacsak számlával nem tudjátok igazolni, hogy másé.


Tehát, ha férfi vagy, akkor pl. a sminkkészletet meg a női ruhákat nem viszik el, de a horgászbotot, elektromos készülékeket, egyes bútordarabokat igen. Van egy rendelet, hogy milyen alapfelszerelést kell a háztartásban hagyniuk, de azon felül kipakolhatják a lakást, végső esetben rendőri biztosítással is.


Szintén nem vonható végrehajtás alá bármi, ami kisgyerek játéka, gondozásához szükséges, tehát cumit, kiságyat, csörgőt, gyerekruhát, gyerekjátékokat, stb. nem foglalnak le.

2016. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!