Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az angliai hitelemet ha nem...

Az angliai hitelemet ha nem tudom itthonrol fizetni be tudjak rajtam hajtani? En tobbtol hallottam, hogy semmit sem tesznek.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az angolok sem hülyék. Ha nem fizeted, akkor az csak tovább kamatozik, és majd még többet kell fizetned. Kell ez neked?
2014. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak aztan ne csodalkozz, ha behajtocegnek eladjak, es hirtelen a duplajara no. meg ha korozest adnak ki ellened, azon se, vagy az elso alkalommal, amikor ujra megprobalsz belepni az orszagba, sittre vagnak csalasert.
2014. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Az a hibás aki adott kölcsönt.:)
2014. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy hitel amit nem fizetsz miert lenne csalas, epp ezert ker kamatot a bank.A hatarorsegnek is mi koze van ahhoz, hogy van e hitelem?
2014. márc. 10. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szépen vagyunk, az ilyenek miatt van elegük a külföldiekből az angoloknak. És persze kiken csattan az ostor? Rajtunk, akik itt vagyunk.

Nem tudom, hogy hogyan hajtanák be rajtad, de abban biztos vagyok, hogy mindenképp vissza lesz fizetve a banknak. Ha nem te fizetsz, majd fizetnek azok, akik itt vannak.

És jól írja az egyik hozzászóló, ha nem fizetsz, ne lépj többé az országba.

2014. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!