Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Írtok nekem a CSOK-ról? Hogy...

Írtok nekem a CSOK-ról? Hogy is van ez? Biztosan van köztünk aki már igénybe vette! Lehetőleg értelmetlen válaszolók kerüljenek, hiszen ha tudnám nem írtam volna ide.

Figyelt kérdés
Mi igazából házat akarunk venni!Ki is van nézve jó állapotú.. stb tetszik! Szeretnénk babát is , sajnos még nem sikerült! Kell a baba a CSOK igénybevételéhez?
2016. febr. 22. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Használt házra nem a 10 millió jár, hanem 1 gyerek esetén 600 ezer ft, 2 gyerek esetén 1,43 millió, három gyerek esetén 2,2 millió. Ha előre vállaltok gyereket, akkor házasnak kell lennetek.

De menjetek be bankban és részletesen elmondanak mindent, mert sok részlet van, és minden helyzet speciális, egyedi.

2016. febr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Függ attól is a CSOK, hogy kinek mennyi a fizetése?
2016. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!