Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan helyre értelmetlen...

Olyan helyre értelmetlen leadni az önéletrajzomat, ahol amúgy nincs meghírdetve állás?

Figyelt kérdés
Természetesen személyesen leadva.

2014. okt. 14. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz be, hátha...


Én sok ilyen helyre beadtam: emilben, vagy

személyesen-nulla eredménnyel, de nálad hátha bejön, sosem tudhatod.

2014. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
E-mail-ben is küldözgetem, de semmi válaszreakció. Gondoltam személyesen hátha pozitív benyomást kelt, hogy veszem a fáradtságot és én magam viszem el. Remélem nem a kukában landol majd :)
2014. okt. 14. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem hívtak már olyan helyre, ahová vagy másfél évvel korábban adtam be önéletrajzot, amikor épp nem is hirdettek semmilyen állást. Nem volt aktuális, mert addigra már máshol dolgoztam, de akár jól is jöhetett volna. Szóval egy próbát mindenképp megér.
2014. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem értelmetlen.

Sok cég meg sem hirdeti, hogy van üres állás, mert pénzbe kerül a hirdetés.

Próbálkozz, hátha bejön valahol!

2014. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Egy próbát megér, ha van időd, de készülj fel, a portáson nem igen fogsz túljutni.
2014. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne értelmetlen! Sehová sem értelmetlen leadni - feltéve, ha tudod, hogy mit akarsz. Ha ugyanazt az önéletrajzot szórod találomra ide-oda, annak nem sok értelme van. Az adott cégre és pozícióra kell írnod az önéletrajzod, és sütnie kell belőle, hogy - van üres pozíció vagy nincs - veled csak nyer a cég... Ha így küldöd, akkor jó esélyeid vannak. Persze ehhez tisztában kell lenned a képességeiddel, s prezentálnod az eredményeid. Ha érdekel, tudok ezzel kapcsolatban ajánlani könyvet is...
2014. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!