Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történne, ha tegyük fel...

Mi történne, ha tegyük fel holnaptól Magyarországon bevezetnék az euro-t?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 00:33
 1/10 anonim válasza:
69%
Szerintem euróval kéne fizetünk a boltban.
2010. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
csoda
2010. márc. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én átéltem annak idején Ausztriában a Schilling-Euró átállást. Az emberek lassan szoktak át az euróra és visszasírták a régi pénzüket, főleg az idősebbek. Vannak olyanok akik a mai napig átszámolják még schillingre az árakat. Magyarországon is hasonló történne, de Magyarország egy darabig várni fog erre, mert a gazdasága nem indokolja az euró bevezetését, másrészről az euró is gyengélkedik mostanában, úgyhogy ne kapkodjuk el ezt az euró-bevezetést annyira!
2010. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Huhúúú, akkora államcsőd, mint ide Lacháza! =D
2010. márc. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmmmmm... a legtöbb ember az életben nem látná kezében az 500 Eurós bankjegyet, de szép is lenne...
2010. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nem válthatnának úgyse, már elkezdték a forint kivonását, eltűnt a fillér, az 1-2Ft-os érme, majd a többivel is ez lesz, ha rászánják magukat. Lennének, akik nehezen szoknák meg, ez tény, de meg lehet szokni, én évek óta járok külföldre, euróval fizetek, nincs vele semmi gondom.
2010. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sz*r lenne, mert nincs euróm.
2010. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor semmi eszköze nem maradna már az MNB-nek arra, hogy erősítse a gazdaságot a monetáris politika által. Pl. nem tudná gyengíteni az árfolyamot ha a gazdaság úgy kívánná -lásd most túl erős a forint, a kívánatos szint 270-290 között van valahol
2010. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bocipók ***** válasza:
Olyan árfolyamon váltanák át a számládon lévő forintot a bankok, amin nyilván jól keresnének, te meg megszívnád......megint....
2010. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Küldök egy linket, amiből leszűrhető, hogy mikor lehet az a "holnap": [link]
2010. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!