Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis miért utasítja el a...

Cofidis miért utasítja el a kérelmem a megújuló és a fapados kölcsön után?

Figyelt kérdés
Személyi kölcsönre lenne szükségem, nem kell az okosítás,hogy gyűjtsek össze, nem szeretnék. Cofidis elutasított. Honnan kaphatnék kölcsönt? Nettó 200 feletti fizetésre ki ad kölcsönt? Cofidis elutasított ennyi pénzzel. És tudom, hogy össze tudnék gyűjteni, de tényleg nem ez érdekel. Hanem, hogy miért utasítottak el? Nem válaszoltak erre a kérdésre... Másnak elfogadták a kérelmét?

2016. febr. 1. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem feleltél meg valamelyik feltételnek, de mi honnan tudjuk, hogy melyiknek? Nem ismerünk. Kérdezd a Cofidist, bár nem kötelesek megindokolni.
2016. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Először mikor beszéltem velük, akkor is mondta, hogy mindegyik kölcsön feltételnek megfelelek, viszont mégis elutasítottak. Nem vagyok Bar listán, 49 éves vagyok saját ingatlan. Egyszerűen nem értem..
2016. febr. 1. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs hitelkártyád? Mert akkor előfordulhat, hogy amiatt utasítanak el... Van számlavezető bankod? Ott már próbáltál személyi kölcsönt?
2016. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor bármi lehet a döntés hátterében, igazából hasraütésből is elutasíthattak, mert nem kötelesek sem hitelt adni neked, sem megindokolni, hogy miért nem adnak.


Bármi jelenthet kockázatot, lehet, hogy a korod miatt, lehet, hogy a munkáltatódban nem tetszik nekik valami. Kár ezen rugózni.

2016. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs hitelkártyám, akkor ez tényleg hasraütés volt :) Fiamnak szerettem volna autót venni, de nem engedik.
2016. febr. 1. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és bocs, de azért mégis mondok egy kis "okosítást" :D

Autót hitelre semmiképpen nem vennék - inkább kezdetben egy olcsóbbat -, ugyanis

1. - abban a pillanatban, ahogy megvetted, már veszít az értékéből

2. - azonnal dupla anyagi kiesés, ugyanis egyrészt fizetned kell a hitelt, másrészt az autót is fenn kell tartani: kötelező, benzin, stb.

Ha meg véletlenül beüt valami és nem tudod fizetni, akkor tuti, hogy nem tudod annyiért eladni, amennyiért vetted, ill. amennyit vissza kell még fizetni.

Míg ez egy ingatlan esetében azért jobban megvalósítható...

2016. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Erdey Anikó válasza:
Én csodálkozom,mert én 140E-es nyugdíjjal simán megkapták a megújuló kölcsönt.Pár nap volt az egész!
2016. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
èn nekem netto 250 a fizetésem, mégis elutasítottak. Senkinek sem ajánlom a Cofidist! Az OTP-hez menj át, az is ad személyi kölcsönt passzív KHR-eseknek!
2016. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!