Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden bankban nyomulnak az...

Minden bankban nyomulnak az ügyfelekre?

Figyelt kérdés

Már alig merem betenni a lábam a bankfiókba, mindig rám akarnak valamit tukmálni. Löki a szöveget az ERSTE-s tanácsadó, hogy jaj, épp ma gondoltam magára, hogy felhívom, mert van egy személyre szóló, soha vissza nem térő ajánlatom. Csak most, csak Önnek. Ha mégis rákérdezek, hogy mi az, akkor az öt perces ügyintézésből 20 lesz, és még nekem kell magyarázkodnom, hogy miért nincs szükségem erre meg arra és különben is rohannom kell vissza a munkába, mert lejárt az ebédidő.


Ha nem ez, akkor folyton hívnak. Egyszer a központból, máskor a fiókból, persze egyik helyen se tudják, hogy a másik helyen mit csinálnak. Nem telik el úgy hónap, hogy ne hívnának fel legalább kétszer valamivel, persze mindig munkaidőben. Még csak 24 vagyok, de nem értik meg, hogy nem akarok nyugdíjbiztosítást meg nyugdíjszámlát. És nem, nem azért mert teszek rá mi lesz majd, hanem mert fiatal vagyok és nem akarom olyasmibe tenni a pénzem, ahol nyugdíjig nem látom viszont. Mi van ha csak 30 évet élek? Elsősorban lakásra gyűjtők, arra meg már van lakástakarék, kettő is. Meg egy TBSZ is van. Miért nem értik meg, hogy valami fiatalos, dinamikus dolgot szeretnék? Ráérek majd 20 év múlva nyugdíjra gyúrni...


2016. jan. 31. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 10+ éve vagyok a CIB-nél, de egyszer sem hívtak fel... Bankfiókban meg kb 6-8 alkalommal ajánlottak valamit, de azt 1 mondat után megköszöntem. Tehát bankja válogatja.
2016. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Dettó, OTP-nél 20 év alatt sose nyomultak rám, egyszer se hívtak.
2016. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
OTP-s vagyok, engem sem hívogatnak. Személyesen a fiókban próbáltak már befűzni lakástakarékra vagy hitelkártyára, de egy mondattal rövidre zártam a kérdést.
2016. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérheted, hogy ne keressenek telefonon ajánlattétel céljából. Ezzel ki tudod zárni, hogy a központból hívjanak. A fiókból ekkor is hívnak, de csak időpont egyeztetés céljából, semmi konkrét termék javaslattal. Viszont ha látják, hogy már többször is zátonyra futottak veled, akkor nem fognak keresni. Ezt tavaly mondta nekem az ersté-s ügyintézőm, amikor mondtam neki, hogy idegesít, hogy engem is állandóan hívogatnak. Azóta nem is hívott a központ, a fiókból is csak egyszer.
2016. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!