Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bankba bemegyek egy kiló...

Ha bankba bemegyek egy kiló apróval, hogy fel akarom tenni a számlámra, akkor megcsinálják vagy elküldenek haza?

Figyelt kérdés
Szépen gyűlik itt az apró visszajárókból, 5-10-20-50 forintosok és arra gondoltam összegyűjtök egy jelentősebb összeget és felteszem a számlámra.
2016. jan. 20. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos darabszámig kötelesek csak elfogadni, a pontos darabszámot nem tudom. A postán lehet váltani, de ott díjat számolnak fel érte.
2016. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor bemegyek többször :D
2016. jan. 20. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogyan működik. Az én bankomnál 50 darab érme felett 3% a váltás/befizetés díja, és csak.úgy veszik át, ha az ő érme tasakjukban viszis be címletenként válogatva, a zacskót a banknál bejelentett módon alá is kell írni. De van egy darabszám (erre már nem emlékszem, hogy mennyi), ami felett csak akkor veszik át, ha van valami zsákos szerződés velük, aminek külön díja van és külön számlacsomagot kell nyitni hozzá. Emellett ha gyanús a pénztárosnak a pénz eredete, akkor valami nyilatkozatot is alá kell írni. Jah és csak akkor váltanak, ha van számlája az embernek ott. De postán díjmentesen fel lehet adni apróval csekket.
2016. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet többször bemenni, de a 30. kör után már nem fogod olyan soknak látni a 3%-os levonást :D
2016. jan. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!