Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van ha akkor jár le a...

Mi van ha akkor jár le a bankkártyám, amikor éppen külföldön leszek?

Figyelt kérdés
Külföldön leszek 2 hónapig, viszont a bankkártyám pont akkor fog lejárni. Ha jól tudom ilyenkor küldenek másik kártyát postán, de ugye hiába, ha nem leszek itthon. Pedig ott külföldön kell majd használnom a kártyámat.
2016. jan. 14. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd utánadküldi a családod. Nem pont a lejárat napján szokták küldeni, hanem hamarabb. VAGY bemész a bankba és megbeszéled velük, hogy mi legyen.
2016. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igényelsz egy új kártyát, jobbat nem nagyon tudsz tenni.
2016. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudják utánam küldeni, mert ahova megyek, ott nem valami megbízható a posta. Ha meg is érkezne amit küldenek, az legalább 4 hét lenne.


Legalább másfél hónappal előbb kéne hogy küldjék ahhoz, hogy magammal tudjam vinni az újat... Mennyivel küldik hamarabb?

2016. jan. 14. 19:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, az első válaszoló második mondata a nyerő: bemész a banka SZEMÉLYESEN, ne csak felhívd őket és elmondod a problémádat: hidd el, fognak rá találni megoldást :-)
2016. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyival nem küldik hamarabb, úgyhogy marad a bankba besétálás.
2016. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, csak ez az oldal azért van, hogy itt úgy is meglehet tudni dolgokat, hogy nem kell sehova sem elmennem. Ezért gondoltam először megkérdezem itt, hátha valaki tudja.
2016. jan. 14. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, tudod még mindig vannak olyan dolgok, amit se a Gyakorin, se a neten nem lehet elintézni :-)
2016. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha új kártyát igényelsz, akkor banktól függően, de kb 2 hét alatt elkészül. Ilyenkor egyből levonják persze az éves kártyadíjat (amit amúgy is levonnának), és a régi kártyának a fennmaradó időre eső díját jóváírják, tehát tulajdonképpen nem vesztesz rajta. Az új kártyát meg 3-4 évre kapod.
2016. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, akkor ezek szerint nem kerül nekem semmi plusz pénzbe az, hogy hamarabb akarok új kártyát szerezni?
2016. jan. 15. 13:02
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azért kérdezd meg a bankodat, hogy pontosan mik a költségek. Nekem OTP-nél ez a "kényszerített" kártyacsere semmi pluszba nem került, csak előbb kellett kifizetni (előbb vonták le) az éves kártyadíjat (a réginek a fennmaradó kb 4 hónapra eső díjat meg jóváírták). Más banknál lehet más az eljárás.
2016. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!