Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál lévő személyi...

OTP banknál lévő személyi köcsönöm szeretném rendezni ami még van. Kb mennyit kell emiatt ráfízetnem?

Figyelt kérdés
Rendesen volt fizetve,még 120.000ft van még hátra amit szeretnék rendezni,csak nem tudom milyen + kamatot kell ezért fizetni,vagy mi alapján számolják ki ezt.
2016. jan. 8. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el szepen a szerzodest. Esetleg talan hivd fel oket. Sot, ha nincs penz a kartyadon (ez szokott a fo kifogas lenni), esetleg battyogj be a legkozelebbi fiokba es kerdezd meg.


Azt nem ertem igazabol, hogy ehhez neked miert kell segitseg. Tragedia, hogy ilyen emmbereknek szavazati joguk van...

2016. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod kedves "okos" ember képzel van pénz a kártyámon és ha hiszed ha nem bár lehet fel sem fogod,fel hívtam őket,de az ügyéntézősem tudta,és mivel péntek van hát ha valaki esetleg ,persze nem te,hát ha tudja mi alapján számolják ki ezt.
2016. jan. 8. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem csak úgy van.

Nem tudom milyen hitel, de amikor én bementem rendezni akkor megterheltek 30 ezer forint szerződésbontási díjjal, de nagyon nem érdekelt, mert 1,1 millió helyett nem kellett csak 800 ezret befizetnem.

Lehet neked nem éri meg fellökni, mert azért itt a 30 ezer sok.

Ezt így senki nem fogja tudni neked megmondani, majd a bank.

Általában kevesebbet kell fizetni, mert a kamat az ilyenkor lejön.

2016. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ legalább te írtál nekem valami viszonylatott,mert persze hogy nem mindegy,mert akkor lehet hogy hagyom ha ennyit kérne.
2016. jan. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!