Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam egy email-t a paypaltól...

Kaptam egy email-t a paypaltól hogy vissza van utalva a pénz a kártyámra, de már 15 napja hogy nem kaptam meg. Mit kell tennem ilyenkor, hogy megkapjam a pénzem?

Figyelt kérdés
A paypal számlám össze van csatolva a kártyámmal, a bankban is voltam, az ottani személy azt mondta, hogy intézkedik, de sokat nem adok neki, kezdek egyre jobban idegeskedni, nagyon háslás lennék, ha valaki megmondja mit tegyek ez esetben.

2015. dec. 19. 18:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, emailoztam az egyik paypalos alkalmazottal, azt írta hogy álltalában 3-5 nap alatt megjelenik a pénz a számládon, de ez akár banktól függően eltarthat 30!!napig is, kaptam még egy hivatalos levelet is a paypaltól, a refund-al kapcsolatosan, azt kinyomtattam, amit később beszkennelt és átküldött egy magasabb rangu kollégájának, azzal a kérdéssel összekapcsolva, hogy mikorra érkezik meg az összeg, és mi az oka a késésnek, örömömre egy hét elteltével sem érkezett válasz(ez a legidegesítőbb az egészben), mostmár csak tényleg annyi a dolgom, hogy várjak.

ha kapok valami pozitív oldalu választ akkor értesítlek

2015. dec. 24. 20:42
 12/12 TR75 ***** válasza:
Sajnos a karácsony tájéka ebből a szempontból nem jött jókor, vagy inkább a probléma jött rossz időben, ilyenkor minden nagyon lassan intéződik :/
2015. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!