Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » JelZáloghitelhez hogy lehet...

Zsani vagyok kérdése:

JelZáloghitelhez hogy lehet jutni? Irjatok fontos

Figyelt kérdés
Röviden páromnak a nevén van egy hàz de csak egy harmad része, másik 2 rész a tesvérein, ők le mondanak a részükről, akkor tudnánk fel venni lakás hitelt? A házban csak a haszon élvező lakik a nagy mama, de a gyerekek nevén van a ház, aki tudja hogy megy ez kérem irjon nagyon fontos

2015. dec. 17. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsanika, bementek szepen az elso utbaeso takarekszovetkezetbe vagy OTP-be, es eloadjatok ugyanezt. Aztan beszerzitek a megfelelo papirokat, igazolasokat, es maris valaszt kapsz a kerdesedre.
2015. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy lesz.. Csak szerettem volna elöbb tudni hogy egyáltalán érdemes e
2015. dec. 17. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2015. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem ilyen egyszerű, h lemondanak a részükről.

ezt ügyvéd előtt kell, az ügyintézés idő és sok pénz.

nem csak az ügyvéd költsége, hanem még a földhivatal, illeték, stb.

csak eztán jöhet a hitel, szerintem a haszonélvezet kizáró, mert ha nem fizettek, hogy jut a bank a pénzéhez, ha nem árverezhet?

a nagyinak is le kéne mondania a haszonélvezetről.

tehát itt már 3 ember mondjon le 1 valaki miatt, és ez már eleve hatalmas költség.

2015. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!