Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netes átutalásnál hibaüzen...

OTP netes átutalásnál hibaüzenetet ír. FONTOS! Miért?

Figyelt kérdés
Utalni szeretnék neten keresztül Junior kártyával, de ezt írja ki a Visszajelzés menüpontnál: "Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a szerződés beállításai alapján kizárólag az űrlapok használatával történő tranzakciók indítása engedélyezett." Most mi a teendő? Nem igazán értem. Én csak rámentem az Utalások menüpontra, ott a Belföldi forint átutalásra. Itt azt írja, az Űrlapok menüpontnál, hogy " Ehhez a tranzakció típushoz nincs rögzített űrlap." A szerződésben szerepel az internetes utalás, elvileg tudnék utalni.

2015. aug. 20. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen problémák esetében jobboldalt alul találsz egy Chat-et, aminek a segítségével tudsz segítséget kérni és segítenek is általában gyorsan!

Egyébként a beállításoknál kell új űrlapot létrehoznod az utaláshoz, mert valószínűleg ki van kapcsolva az sms-es megerősítés minden egyes tranzakcióhoz külön.

2015. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) már megoldódott a probléma
2015. aug. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!