Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kezes voltam valakinek. Tőlem...

Giliszta88 kérdése:

Kezes voltam valakinek. Tőlem vonták a tartozást. Hogyan tudnám vissza kapni ezt a pénzt?

Figyelt kérdés
Mint fent is írtam kezes voltam ,a hitelt viszont nem fizették és tőlem vonták.addig jutottam,h bíróság ami elutasított fellebbezésnek helye nincs. Lehet még tenni valamit? Bármilyen megoldás érdekel.
2015. dec. 4. 06:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha félre érthető vagyok. Azt utasították el,h az adóstól levonják a pénzt. Az az indok, h mind a ketten fizettük a hitelt
2015. dec. 4. 13:41
 22/28 anonim ***** válasza:
83%
Van egy olyan sejtesem hogy te tulajdonkeppen nem kezes voltal hanem adostars.
2015. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Kezes vagyok.
2015. dec. 4. 15:21
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

akkor kizárt, hogy elutasítsanak.

ez nem indok, amit írsz.

szkenneld be az elutasítást úgy, hogy minden nevet, címet, számlaszámot kitakarsz.

2015. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%

Én még akkor még mindig nem...:(

Ha TE igazoltad a befizetést azt Ő nem tehette.Ha mindketten azonos törlesztőt fizettetek akkor meg a banknál van probléma...

2015. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%
ha mind a ketten fizettétek a hitelt, és te kezes voltál, akkor a bank duplán szedte be a pénzét...itt valami sántít a sztoriban
2015. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre szedték tőlünk. Nem az egészet vonták tőlem,csak egy részét. Írja már le valaki légyszi,hogy akkor pontosan mit csináljak hogy legyen is vala.i a dologból. Köszi
2015. dec. 5. 06:07
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia! Az általad eddig leírtak és megadott igényed alapján már kaptál választ: polg.per és/vagy fizetési meghagyás.
2015. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!