Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Tesco-ba most csak a 20hónap...

A Tesco-ba most csak a 20hónapra szoló hittelre nem kell fizetni thm et? Ha mongyuk 5honapos áruhitel kéne akkor ott van Thm? Ja és tehetek olyat hogy pl 20honapra veszek egy tévét, de az utána lévő honapban inkább kifizetem egybe?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Annyira sürgős megvenni azt a TV-t, hogy nem várhat egy hónapot?
2015. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen ingyen hitel / 0% THM ajánlatok általában csak egy meghatározott konstrukcióra vonatkoznak. Persze sokszorosan jobban megéri egy 20 hónapos teljesen költségmentes hitelt felvenni, mint egy 5 hónapos x% THM-est. Gondolj bele, ha egy TV-ről van szó, akkor az kb. havi 5 ezer forint, és nem vesztettél semmit a kamatokon. Szóval a problémát nem értem. Olyat általában nem tudsz csinálni, hogy csak simán előteljesítesz, ennek sok esetben külön díja van, amit a szerződés szabályoz.
2015. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
ideális célközönsége vagy az ilyen hiteles okosságoknak
2015. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez jutott eszembe, lapostévé kell karácsonyra, de egy mondatot nem tud értelmesen leírni. nyilván a tanult réteg egyik képviselője.
2015. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!