Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi ez a cetelem hitelkártya?

Mi ez a cetelem hitelkártya?

Figyelt kérdés
Ma áruhitelt vettem fel és kaptam hozzá egy cetelem hitelkártyát, vagyis elvileg küldik majd 2 hét múlva. Ez mi? Minek ez? Mi van akkor, ha nem is aktiválom?
2015. nov. 25. 19:57
 1/6 anonim válasza:
Jobban jársz ha nem aktiválod :D Ez egy rendes hitelkártya, tudsz vele élelmiszert vagy bármi mást vásárolni, ott, ahol lehet kártyával fizetni. Szerintem nem éri meg, tedd el valahova jó mélyre. (Semmiképp ne törd el, lehet, hogy szükséged lesz rá.)
2015. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sima hitelkártya, most költesz, jövő hónapban utalod. A Mediamarktban kapsz rá 10% kedvezményt az akciókón felül is, az edigitalnál hetet, de ilyenkor az áruhiteleseknél kell fizetned a pénztár helyett. Néha akcióban többet, például az MM-nél októberben 17%-ot kaptam az amúgy is akciós telómra. Nem kell áruhitel elbírálásra várnod többet, simán rárakják a kártyád keretére, akkor is, ha 0%-os hitel. Amúgy meg néha küldenek egy-egy akciót, például júliusban ami tankolást, vonatot, strandot fizettem vele, visszautalták a tíz százalékát, ami nem volt rossz két hét nyaralás alatt, háromezer lenyomott kilóméterrel. Összességében eléggé megéri, ha odafigyelsz, hogy használod. Egy dolgot nem szabad vele csinálni: elúszni, és azt hinni, hogy egy banknak tartozni csak annyira kötelez, mintha anyukádnak lógnál pár hónappal tovább.
2015. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tehát csak egy sima hitelkártya.

Ma közben rákérdeztem a banknál, ha fizetem a 12 hónapon át rendesen a törlesztőt és nem használom a kártyát semmire, akkor a kártya egyetlen ft plusz költséggel sem jár nekem, nincs kártyadíj meg ilyesmi. És ha a hitel 12 hónapja lejárt, akkor írásban kérhetem a kártya megszüntetését. Nem fogom amúgy használni, nem nekem való :) Remélem tényleg nincs benne semmi átverés és nem számolnak fel érte pénzt.

2015. nov. 26. 14:28
 4/6 anonim válasza:
Vigyáz vele! Nekem is kültek kettétörtem kidobtam.
2015. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 adar válasza:
Én is kaptam, nem aktiváltam, mégis hozzáírtak a tartozásomhoz 11.000,- Ft hitelkártya díjat. Valahogy szüntesd meg, én is azt akarom. Remélem sikerül valahogy megszabadulni tőle. Nem lesz könnyű.
2016. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kötöttél rá biztosítást? Mert az 1 év alatt pont 11 ezer rá. Mondta az ügyintéző.
2016. jan. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!