Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megvan valakinek a bankkart...

Ha megvan valakinek a bankkartya pinkodja akkor azzal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

semmit


az enyém 4955


kezdj vele valamit

2015. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Semmit, amig nincs meg a bankkartyaja. Amint megprobalod jogosulatlanul hasznalni, maris sikerult buncselekmenyt elkovetned, ami egy evig terjedo bortonnel buntetheto.


Meg most is 'kezdeni' akarsz valamit a koddal?

2015. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most mondtad hogy semmit nem tudok. Akkor mire járna bűncselekmény? :D
2015. okt. 23. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:

nyuszifül! már a kérdés kiírása is ráutaló magatartásnak minősüla lopási szándékhoz..


a sok szerencsétlen takargatja a gombokat, amikor pötyögi a pin kódját..pedig azzal semmit nem lehet kezdeni...csak olyan, aki erre utazik ártó szándékkal..

ezeket a kérdéseket egyébként olvassák bűnüldözők is, kérdezgess nyugodtan.

2015. okt. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Okes. Akkor lassan korozni fog az fbi meg az interpol. :D ezaaaaz

Mivel en azt csinaltam hogy meg tudtam a kartya szamat egy illetonek es interneten vasaroltam rola . pontosabban rendeltem. Kidzallitottak ahogy kell es azota sem derult ki. :D

2015. okt. 24. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha... nem derult ki. Meg. De ha rajon, neked reszeltek.
2015. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na es megis hogyan derulne ki? :D

O meg azt sem latja hova fogjak szallitani. Mert nekem kuldtek rola emailt. Ha visszakeresteti az utolso rendeleset azt sem tudja honnan rendeltek mert internet kavezobol adtam le a rendelest. Raadasul ha meg nezi barmi modon az accountot amirol rendeltek(amihez sosem lesz hozzaferese jelszo nelkul) akkor sem lesz semmi fogalma mivel hamis account hamis cimmel hamis hazszammal.

De ha ezt lenyomoztatja nekem az illeto akkor nagyon tud valamit. :D

2015. okt. 25. 13:22
 8/8 anonim válasza:

Azóta derült ki valami?

Csak mert én arra gondolnék, hogy könnyen kinyomozható. Észreveszi, hogy hiányzik egy bizonyos összeg a számlájáról. Megnézi a számlatörténetét, hogy mikor mire költött, és már ott is látni fogja pl. az üzlet nevét, az összeget, és valószínűleg valami azonosítót is. Szerintem ezzel az azonosítóval megkeresve az adott webáruházat, bizonyítva hogy az ő bankkártyájával lett fizetve, már kideríthető, hogy milyen címre is lett rendelve az adott termék. Ez nem biztos, de szerintem az ilyen dolog könnyedén kideríthető, főleg ha a bankot is bevonja.

Ezért is lennék kíváncsi majd' 5 év után, hogy mi is lett a végkimenetele ennek.

2020. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!