Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóra érdemes hitelt felvenni...

Autóra érdemes hitelt felvenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni, de nincs annyi keresetem hogy fizetésből félretegyek.. Körülbelül 2,5 millió forintról lenne szó, de nem vagyok biztos a dolgomban. Ezért kérném a segítségeteket, szerintetek megérné?

2015. nov. 9. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Látom van aki nem értette vagy esetleg én írtam érthetetlenül.. Azérg nem tudok félretenni,mivel autóm jelenleg nincs és buszozásra szorulok.. A buszozás naponta majd 2000 ft ami havonta meghaladja a 60000ft-ot. ezt akkor félretudnám tenni ebből törleszteni. Plussz amit havonta cigarettára költök több 10000ft (20-25) arrol is képes lenn3k lemondani. Így bárhogyan számolunk körülbelűl 80000ft megtakarításom lenne, plussz-minusz. Ja és a "miért vennél többmilliós autót" kérdésre csak ennyi a válaszom: Az autó szalon állapotban van friss műszakival téli nyári gumi garnitúrával és pár extrával. Azt külön kiemelném hogy nem is egy 20 éves rohadásnak indult kocsirol lenne szó.
2015. nov. 10. 14:34
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahova a buszjegy ezer forint, oda mennyi.a benzin?
2015. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel a kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok? Akkor vegyél fel hitelt, engem nem zavar.
2015. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A busznal semmi se olcsobb legfeljebb gyorsabb. Persze ha 4en egyutt mentek akkor olcsobb az auto de ha egyedul mész akkor a busz olcsobb.


Ha az olcsosag a lenyeg akkor miert nem veszel autot 300 ezerert? Mondjuk az is dragabb mint a busz.


De nekem is mindegy, ha hitelre akarsz kocsit hajra. Szerintem nem jo ötlet.

2015. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%

"A buszozás naponta majd 2000 ft ami havonta meghaladja a 60000ft-ot. ezt akkor félretudnám tenni ebből törleszteni."


Én speciel pont autózok busz helyett, a munkahelyem egyiket sem téríti. Az autó kb 20%-kal drágább, és akkor még csak a benzint számoltam (7.5l-es fogyasztással, mert nem túl nagy táv). Plusz karbantartás. Plusz ugye neked lenne a hitel.


Én nem tartozok azok közé, akik annyira autóhitel ellenesek, nekem is hiteles autóm van. Előtte nem hiteles volt, igen, az egy közel 20 éves autó volt, és többet kellett már a szervízelésére költeni évente, mint egy sokkal fiatalabb autónak a törlesztője ÉS a karbantartása. Szóval én pluszban vagyok a hiteles autóval. Nem kell félni a hiteltől, csak ésszel kell élni, és ami nem fér bele, azt nem kell erőltetni. Neked, abból kiindulva amit írtál, hogy miből fedeznéd, nem fér bele egy hitelre vett autó. Legalábbis nem ekkora értékben.

2015. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!