Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident gyorskölcsönt...

Provident gyorskölcsönt megéri felvenni?

Figyelt kérdés
most hirtelen kellene egy nagyobb összeg sok midnen jött össze egyszerre és mivel senki más nincs hogy segítsen ezért gondoltam erre. Aki vett fel iylet megérte?
2010. márc. 19. 09:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak mellékesen jegyzem meg,hogy a banki hitelek még drágábbak,mint a Provident.A különbség,hogy a Provident rövid lejáratra ad hitel,t és hetente kell fizetni,a bankok hosszú távra,és havonta fizetsz.De az első 5-10 éveben a tőke nem csökken,mert a törlesztés nagyrészét elviszi a kamat és az egyéb bankköltségek.Banki hitelnél is legalább a dupláját kell visszafizetni a felvett kölcsönnek,
2010. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem drágább a Provident, mint a nagy bankok által nyújtott áruhitelek.

A 300 % nem a kamat, hanem a THM, és az azért olyan magas, mert heti törlesztés van (ezt is figyelembe veszik a THM számításnál9.

2010. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Magyarországon mindent lehet ami után megfizetik az adót!!


Ha lenne rá adó még embert ölni is lehetne !!


Pöce medence ez nem Kárpát..

2010. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kamat meg a Thm közt mi a különbség?


Mindkettő a hitelfelvétel "ára"


Ennyibe kerül az hogy hitelt adnak!


Kapsz egy százast kölcsön 500 ért!


Jó biznisz?

2010. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azzal én is tisztában vagyok, hogy a THM az NEM a KAMAT.
2010. márc. 22. 05:57
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha ezt a megoldást választja valaki,akkor valóban bankon keresztül kell intézni az utalást,mert úgy jóval kedvezőbbek a feltételek,mintha házhoz járna az ügynökük!

Én nem vettem fel még ilyesmit.

2010. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!