Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident gyorskölcsönt...

Provident gyorskölcsönt megéri felvenni?

Figyelt kérdés
most hirtelen kellene egy nagyobb összeg sok midnen jött össze egyszerre és mivel senki más nincs hogy segítsen ezért gondoltam erre. Aki vett fel iylet megérte?
2010. márc. 19. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Megéri nagyon.

Mármint nekik!!!

300% kamat.

NEM szabad.

Én azt csodálom hogy hogy engedik ezt Magyarországon.

Valakinek biztos tejelnek.

2010. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Provident=Uzsora!

A helyedben nem venném fel!

2010. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha bankszámlára kéred, akkor már elég elviselhető, kb. tipikus személyi hitel jellegű THM-mel kell dolgozni. De ekkor is heti törlesztés van. És a folyósítási idő két hét...
2010. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Én is felvettem, és ha belegondolom, hogy év végéig fogom törleszteni, akkor sírhatnékom támad! Uzsorások! Evvel egyet kell, hogy értsek!
2010. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan panaszkodnak rá.Szerintem inkább valami megbizhatóbb lehetőséget válassz.Valami jobb hírű "Céget".
2010. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha bankszámlára kéred akkor:

220.000ft kölcsön.

60hetes törlesztéssel.

330.640ft-ot fizetsz vissza.

Kamat 38.29%

Szerződéskötési díj 7%

Adminisztrációs díj 14%

Kezelési díj 6,2%

Heti törlesztés 5 544ft.

2010. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
m..igaz, én csak hébe-hoba hallottam még errol a provodentrol, de egy valamit nem értek..Ha valaki ezeknél akar hitelt felveni, az azt jelenti (?), hogy normalis pénzintézet nem ad hitelt, ami azt jelenti (?), hogy eleve gondban van a kedves hitelfelvevo, ami azt jelenti, hogy anyagilag nagyon rosszul àll..De akkor hogy mukodhet, hogy HETENTE fizessen vissza valamit??? Ha én felvennék hitelt naluk, azrét van mert kb egy fityingem nincs, akkor mi a banatbol fizetnék vissza hetente x ezer ft-ot???erdekes egy dolog ez...
2010. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

még soha semmilyen más hitelt nem vettem fel

De ha tudtok ajánlani jobb céget akkor azt is szívesen várom!

Amőgy most kellene hirtelen pénz kb 70-80 ezer forint viszont az hogy hetente fizessek vissza 2-3 ezer forintot az simán menne de nincs időm összegyűjteni msot annyit viszont hetente a keretbe belefér

2010. márc. 19. 10:27
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék fel.De! Ha belegondolunk nem más mintha egy "rendes" banktól vennénk fel lakás- vagy bármilyen hitelt. Ott is kb.: 1,5-2x-esét fizetjük vissza. Itt azért látszik sokkal jobban mert rövidebb az időtartam és hetente kell fizetni. Kedves lakáshitelesek kiszámolták, hogy mennyit fizetnek vissza ha mondjuk a 20 év lejár?

Félre értés ne essék én inkább ezt a rendszert okolom, hogy az minden 2.-3. állampolgárnak, 20-30 évre szóló hitelt kell felvennie. 21L

2010. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Az Erstével nekem jó a tapasztalatom,még az OTP is elmegy...
2010. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!