Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél van olyan vállalkozói...

OTP-nél van olyan vállalkozói számlacsomag, ahol minimalizálni lehet az utalási költségeket bankon belüli utalás esetében?

Figyelt kérdés
Előreláthatólag havi 6,5 - 7,5 millió forintot fogok utalni OTP-s számlára. Az utalási költséget szeretném minél lejebb szorítani. Melyik csomaggal járnék a legjobban?

2015. okt. 26. 19:48
 1/6 Gábor t ***** válasza:
Szia. Szinte közhely, de ha be mész egy otp fiókba ott meg mondják, nagyon kedvesen.
2015. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki vállalkozik (vagy nem akkor is) és havi 7 milliót akar utalni, akkor van annyi esze, hogy beüsse az otp.hu-t vagy besétáljon egy bankfiókba.

Ellenkező esetben vagy egy pénzes hülye, vagy kamu a kérdés.

2015. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem meghallgatni a fogyasztói oldal véleményét is, nem csak a kínálatit. :)
2015. okt. 28. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez is teljes hülyeség,amit most írtál. Mivel te tudod,hogy hogyan működsz,így tudnod kell eldönteni.

Akkor írhattad volna azt, amit most legutóbb, ha nem kimondottan az OTP-re kérdeztél volna rá, hanem az összesre...de akkor is ugyanazt mondtam volna, mint korábban 2.válaszolóként...

2015. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért szeretem ezt az oldalt, mert itt általában SZEMÉLYES véleményeket olvas az ember válaszként, vagy saját tapasztalatot, itt is arra voltam kíváncsi, nem az otp.hu - ra, azt én is meg tudom nézni.
2015. okt. 28. 20:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha vki esetleg később ráakad a kérdésre: kevés (havi 10-12), nagy összegű utalás esetében az OTP nagyon jó ajánlatot adott, függetlenül attól, hogy bankon belüli, vagy kívüli utalásról van-e szó, banki költség 35- 40% - át sikerült megtakarítani. Arról nem is beszélve,hogy kártyaelfogadó terminálra magasan a legjobb ajánlatot adták, a mostani 3% - os jutalék helyett 1%.
2015. okt. 28. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!