Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kinyomtattam a módosító...

Ha kinyomtattam a módosító adatlapot a diákhitelemhez, hogy az idén is kapjam, mert elcsúsztam egy évet, akkor be kell vinnem és leadni mondjuk egy OTP bankban?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz módosító adatlap, hogy tovább kapd a hitelt. Akkor kell módosítanod, ha előző félévben kaptad, és most szüneteltetnéd, vagy fordítva: ha az előző félévben szünetelt, de most újra szeretnéd kapni.


Egyébként nem tudom, honnan nyomtattál lapot, jelenleg már a Diákhitel Direkt felületen történik az adminisztráció, elektronikusan tudod beküldeni a dolgokat, és nem kell kinyomtatni, bevinni sehova.

2015. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!