Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior: Kártyás vásárlásér...

OTP Junior: Kártyás vásárlásért is vonogatnak?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy az eseti utalás ~280 ft, de elvileg a kártyás fizetésnek nem ingyenesnek kéne lennie? Paypal-on regisztráltam a kártyát, erre 400 helyett 682 ft jelent meg az "Előjegyzett kártyaforgalmak" résznél. Nem vettem semmit 282ft-ért, legutoljára kb egy hónapja használtam a kártyát, de akkor annyit vontak le amennyit kellett (nemtudom hogy ez számít-e, de személyihez kellett, tehát magyar hivatal, magyar számmal, míg a paypal gondolom külföldinek számít).


Én néztem valamit félre vagy tényleg 400-nak kéne a 682 helyett szerepelnie?



2015. okt. 3. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy az a 682 valóban egy tétel-e. Sztem az 400 forint plusz 1 USD-nek megfelelő forint.
2015. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vonogatnak, ahogy a kondíció listában is szerepel, a bankkártyás vásárlás ingyenes. De ha vonogatnának is, az is csak később jelenne meg, és nem előjegyzett kártyaforgalomként.
2015. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A Paypal 400Ft-ot levon (ez később a Paypal számlán jelenik meg Forintban és felhasználhatod Paypal-lal történő vásárlásra), és 1USD-t zárol néhány napra (ez néhány nap múlva fel lesz oldva, és újra használhatod a bankszámládon).
2015. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 4. 10:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!