Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB UNO ingatlanfedezetes...

CIB UNO ingatlanfedezetes hitelt mennyi idő alatt folyósította a bank?

Figyelt kérdés

Aki mostanában igényelte a fenti hitelt, a hitelkérelem benyújtását követően mennyi időre kapta meg a hitelbírálat eredményéről az értesítést? A bankban csak általánosságokat mondanak, mint pl. "két hónapba bele szokott férni" és társai.

Köszönöm!



2015. szept. 9. 07:55
 1/3 indigoh válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed. Nekünk tíz hét telt el az első igénylés benyújtása és a szerződés aláírása között. Sajnos a harmadik igénylőlappal sikerült véghezvinni. Volt benne postázás miatti időeltolódás is. A hitelbírálat sikeressége (kilencedik hét) és a szerződés-tervezet elkészülte után egy héttel lehet leghamarabb aláírni. Most sokan igényelnek a deviza hitelek kiváltása miatt, szerintem a két hónappal kalkulálj. Egyébként a kezdeti nehézségek után gördülékenyen megy a dolog, kedvesek, segítőkészek, időpontra érkeztem, sosem kellett várni, stb. Egyedül a közjegyző hagyott "mély nyomot bennem", de amennyire hallom, az máshol is egy "vicc". Pénzt még nem kaptunk, most a feltételeket intézzük.
2015. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta annyi fejlemény van, hogy 2 nap múlva lesz 2 hete, hogy aláírtuk a szerződést és minden folyósítási feltételt egyidejűleg teljesítettünk is, mégsem történt meg azóta sem a folyósítás :(
2015. okt. 26. 12:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel a jövőben: A hitelkérelem hiánytalan beadása szeptember 7-én történt meg, a folyósítás pedig ma történt (október 29-én. Mindig minden feltételt előre teljesítettünk, tehát nem volt hiánypótlásunk és ránk soha nem kellett semmiért sem várni. Szóval nagyjából hoztuk a minimum szintidőt, ami ennyi, azaz 7,5 hét.
2015. okt. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!