Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkártyát ajánlotok?

Milyen bankkártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Csakis internetes fizetésekre,játékokra/ban,bwinen meg hasonló oldalakon utalásokhoz, mit kell tudnom az egészről: mennyit kell majd fizetni havonta meg ilyenek, nem derül majd ki vmi apróbetüs rész.

2015. aug. 18. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

bankszámlád van?

melyik banknál?

mennyi lenne a havi számládra érkező jövedelem?

mennyit használnád a kártyát? (havi hány kártyás fizetés lenne?, készpénzfelvétel?)

hány éves vagy?

mennyire ellenőrzött oldalakon fizetnél vele?

2015. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-bankszámla nincs

-OTP re gondoltam

-nem jövedelemre gondoltam csak havonta pár alkalommal ilyen 5000-10000 feltöltéseket,v pár havonta att függ mit akarok venni.meg ugyanigy ha nyerek azt kivenni készpénzben

-19 éves

-bwin meg hasonlók,azért azt figyelem h mi megbízható,mármint utalással kapcs ban



A kérdésem csak annyi lenne,h ha már megvan minden ami kell ugye(ha nem muszály akkor a kártya nem kell, csak ezt nem tudom h muszálya ezekhez) akkor csak annyit ,hogy ha a bankba befizetek 10000 et pl, akkor mennyi kerül fel a számlámra amiből költhetek és mennyit kellene fizetni arra, h nekem van számlám, esetleg az utalásoknál is mennyi lenne kb hány % ?

2015. aug. 19. 18:09
 3/4 A kérdező kommentje:
a pénz a számlán csak addig lenne fennt amig haza érek,v addig amig ki nem veszem,tehát 1-2 napnál nem több
2015. aug. 19. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Én CIB-es vagyok...és nagyon elégedett vagyok. 10.000ftból 10.000 kerül a kartyára, a tranzakció % minimalis. Megnéztem neked, 27.000ft-os utalásra 81ft-os jutalákor fizettem, 14.900ft-ra 44.70ft-ot, szinte semmit... A kartyás fizetés ingyenes itthon és külföldön is. Több féle csomagjuk van, nekem a legdrágább van, ami 4460ft, DE ha havi 30 kartyas vásárlas van, akkor ingyenes az első 6 hónapban, továbbiakban csak 25%-át kell fizetni. lehet az 30 zsemle is külön külön, de van 1xxx ft-tól is csomaguk.


de itt kiszámolhatod, hogy neked melyik a legjobb:


[link]


Nem reklám, mert semmi profitom nincs belőlük, én eddig a sárga banknál voltam, sokkal drágább volt.

2015. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!