Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliában szeretnék bankkártyá...

Angliában szeretnék bankkártyát, számlát amire utalhatják a fizumat. Mit ajánlotok, melyik bankkal járok legjobban?

Figyelt kérdés

Olyan bank kéne, aminél viszonylag kevés hiszti van az ügyfélszolgálaton, nem veszik le a fizetésem felét a számla fenntartásáért és viszonylag jó kondíciókkal tudok pénzt kivenni, fizetni vele.


Ja és dombor nyomott kártya.



2015. jún. 29. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a bank. Angliában a legtöbb számla vezetèse ingyenes. Ami drága az utalás. Dombornyomott kártyában viszont ne nagyon reménykedj az első időkben. Friss bevándorlónak általában basic számlát nyitnak, olyan kártyával, amivel csak pénzt felvenni lehet, de fizetni nem lehet vele. Nagyon sok volt a csalàs a kelet-eusok rèszèről, nagyon megszigorították a bankos dolgokat.
2015. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mért a landlordnak az albérletért kézbe adom a pénzt? Ez mennyire shady így?! Vagy minden hónapban be kell bumliznom a bankfiókba, hogy lécci utaljátok már át azt az X összeget?
2015. jún. 29. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Látom nem érted! Basic kártyával kèszpénzt felvenni tudsz csak, fizetni nem. Viszont utalni tudsz, annak semmi köze a kártyához.
2015. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bob the builder ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem dombornyomásos kártyával is tudsz utalni. Egyébként meg olyat fogsz kapni.

A lényeg hogy tud igazolni a lakcímedet, ez a türkös része mert ezt pl egy nevedre szóló számlával tudod igazolni, na olyanod nincsen gondolom. Esetleg landlord adhat igazolást kérdés melyik bank fogadja el.

Én a Halifaxnál vagyok és nekem eddig bevált.

2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a Barclays-t ajánlottál, az jó?
2015. jún. 29. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Barclays-nál vagyok. Egyébként teljesen mindegy, hogy Barclays, Santander, HSBC, Lloyds Halifax, Natwest, stb...

Én azért szeretem a Barclays-t, mert mindenhol van épulete, míg férjemnek fél óra út a legkozelebbi Halifax-ig. Egyébként késobb ha szukségét érzed, nyithatsz már bankoknál is számlát.

Nekem basic account-om van. Ingyenes a számlavezetés és még nem volt vele semmi baj. Tudok vele kézpénzt felvenni, kézpénzt befizetni, utalni, utalást fogadni, neten vásárolni ruhát, repjegyet, akármit.

2015. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 donjon válasza:

Sziasztok!

Megkaptam ma a Hsbc bankartyam angliaban, nem voltak kapkodo idegbetegek 5het volt.

Kerdesem, hogy miert csak kartyat, itt nem ugy mukodik, hogy jon egy level a banktol az adatokkal, aztan a kari, es azutan a pin a karihoz? Valaki irja meg, az itteni Hsbc rendszert koszi :)

2015. nov. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 donjon válasza:

Sajat kerdesemre a valasz, a kartyan vannak az adatok!

A short code es a bankszamlaszam is!

2015. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!