Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy képes valaki az én...

Hogy képes valaki az én paypalomra utalni?

Figyelt kérdés

Külföldi ismerősöm pénz akar utalni nekem, de úgy olcsóbb neki ha paypalra küldi azt mondja (külföldről). Nekem már régóta van paypalom ebayhez. Mit kell nekem megadni hogy ő tudjon utalni? Az paypal accountomat, azaz a e-mail cimemet? Vagy van külön számlaszám?

És ha elküldi, akkor én azt vissza tudom utalni a bankszámlámra, vagy csak levásárolni tudom?



2015. aug. 8. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
csak az e-mail címedet amivel a PP-ra regisztráltál és máris tud küldeni pénzt.
2015. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az illető feltölti a saját paypal számlájára az összeget, aztán átküldi neked paypalon: ehhez a paypalos email címedet kell megadni. Te ezután el is tudod költeni, vagy ha átváltod forintra, akkor át.tudod utaltatni a bankszámládra (withdrawal menüpont).
2015. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az email címedet kell megadni, semmi mást.

De ha ez a te ismerősöd egy apróhirdetés kapcsán lett az ismerősöd, akkor készülj fel a trükkökre.

2015. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!