Paypal blacklist?

Figyelt kérdés

Történet:

16 évesen kezdtem el használni a PayPalt, de ugye csak 18 éves kortól lehet. Bankkártyával volt verifyzve, és nem volt gond vele egy ideig, de aztán limiteltek(be- és kijelentkezésen kívül nem tudtam semmit csinálni) és elkellett küldenem a személyimet, hogy feloldják a limitet.

Feltöltöttem nekik a személyimet, de persze kiderült, hogy nem vagyok 18 és limitelve maradt az az account... xd

Aztán vártam másfél évet, hogy 18 legyen és többször is telefonáltam nekik, hogy oldják fel, de nem mert megszegtem a szabályokat blablabla.. azóta már regisztráltam kb 3 új accountot más IP és MAC címről, de van egy olyan érzésem, hogy blacklisten van a nevem, mert regisztráció után néhány perccel limitelve lettem. Viszont ha más névvel regelnék, akkor meg később a verifyzéssel lenne gond...

Most komolyan soha nem használhatom már a paypalt? :DDD Ötlet?



2015. aug. 3. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen reális a reakció - név és személyes adatok alapján tiltottak le, hiszen nem tartottad be a felhasználási feltételeket.
2015. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy megszegtem a ToS-t, de most ezért életem végéig nem használhatom a PP-t? :D
2015. aug. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!