Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sikertelen Kártyás vásárlás/zá...

Sikertelen Kártyás vásárlás/zárolás -1EUR atb. ebből lesz valami baj?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam egy oldalra ami hülye ötlet volt a részemről és kérte a bankártya számot és azt hittem csak azért hogy ha akarok vásárolni prémiumtagságot akkor erről tudok. és amint beregisztráltam ezt írta.(fent) Nagyon meg vagyok ijedve hogy most akkor fizetnem kell valamit?

#bankkártya #online #sikertelen/zárolás
2015. júl. 27. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Oda ne írd be a kártyaszámodat, ahol nem szeretnél fizetni. Ez ilyen egyszerű. Ez nem játék, alaposan át kell gondolni, kinek adod meg, és legyél tisztában is az online kártyahasználat alapelveivel. Ugyan vissza lehet szerezni az így lenyúlt pénzt, de egyszerűbb, ha nem is adod ki csak úgy bárkinek.


Ez viszont csak egy sikertelen tranzakció értesítője, vagyis nem sikerült levonni 1 EUR-t. (Ilyen kis összeget egyébként szinte mindig levonnak, ezzel tesztelik, hogy működő kártyáról van-e szó. Ez még egyáltalán nem visszaélés.) Persze, most már megvannak nekik a kártyaadataid, amit gyakorlatilag bármikor felhasználhatnak.

2015. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a kártyámat így sem használom már mert lassan újat kell beszereznem meg pénz sincs rajta. köszönöm a választ ^^
2015. júl. 28. 04:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!