Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt szeretnék...

Személyi kölcsönt szeretnék felvenni viszont még tanulok és 19 éves vagyok. A családit figyelembe veszik? Diákmelózók néha. Így lehet esélyem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi esélyed.

Nincs rendszeres bejelentett jövedelmed.

Az nem elég, hogy néha diákmelózol. És a családi pótlék sem számít egymagában, az édes kevés, sőt lehet bizonyos bankok abszolút figyelembe sem veszik.

Vissza is kell ám azt fizetni!

2015. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Maximum társigénylővel, de ott a Te "jövedelmed" nem nyomna sokat a latba, hiába hogy akár tudnád is fizetni belőle a törlesztőket.


Anno mi is így voltunk párommal. Én fősuli mellett állandó diákmunkás voltam + egyéb nem jövedelemnek minősülő rendszeres havi bevételek, amik összességében túlmutattak az akkori minimálbéren havi szinten, de nekem önmagában nem fogadták volna el a hiteligénylést.

2015. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minimum a minimálbérnek megfelelő jövedelemmel kell stabilan rendelkezni, de még arra is csak nagyon minimális hitelkeretet adnak a bankok. Kevesebbre, munka nélkül... kizárt.
2015. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Diákmelózók néha"


és visszafizetni miből szeretnéd? Mert ugye fizetni minden hónapban kell, és nem "néha"


Egyébként mire kell annyira a pénz?

2015. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a hitelt, bármire is kell a pénz, fogadd el, hogy jelen körülmények között nem telik arra, amit hitelből akarsz finanszírozni.
2015. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

" Egyébként mire kell annyira a pénz?"

Sajnos megbiztam egy olyan emberben akivel jóban voltam és feltétel nélkül segittem neki hogy ne maradjon külföldön.A poén hogy pénzügyileg és nem csak én hanem egy kedves ismerős is segített.A többit nem szeretném leirni.A lényeg hogy miatta eladósodtam és jelen pillanatba kellene a pénz.Szeptembertől tudok rendes fix diákmunkára menni abból fizetném.

2015. júl. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!