Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénz utalás Otp banktól,...

Pénz utalás Otp banktól, PayPal-ra?

Figyelt kérdés

Elutaltam 16.-án 32€-t PayPal számlámra.(+ még le vont 4590ft-t)

Ma, nemrég internetbankon ki írta, hogy "Tranzakció állapota: Végrehajtva"

De paypal számlámra még nem érkezett meg.

Meg fog érkezni, vagy sem?



2015. júl. 17. 23:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az egyébként érdekes, hogy a Paypal oldala nekem is máshogy néz ki, mint amit lementettél...
2015. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az én Paypal accom nem így néz ki. De nem is ez a lényeg.

Az általuk megadott adatok közül ami látszik, az stimmel. A kedvezményezett neve és a bank neve. Ez alapján te belföldön utaltál. A kitakart részen nyilván egy 24 jegyű számlaszám van. Ha 16-án, vagyis csütörtökön történt az utalás, akkor bár mára eljutott az Unicredithez, de a Paypal a saját rendszerén belül még nem írta jóvá. Egyetlen alkalommal csináltam ilyen feltöltést, és akkor sem látszott másnapra az eredmény.

A Paypal accountod kinézete továbbra is furcsa nekem, de lehet hogy csak én vagyok lemaradva. A jobb felső sarokban két hírbuborék is van, amiket nem tudok mire vélni. Na mindegy.

2015. júl. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen, az a bankszámlaszám.

Kissé irritáló, de remélem nem vesznek le semmit, mert csak 2.42€-val utaltam többett

2015. júl. 18. 00:38
 14/21 A kérdező kommentje:

Bussiness a fiók típusa.

[link]

2015. júl. 18. 00:43
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem le fognak venni még valamennyit, mert a bejövő devizaátutalásnak általában van költsége. Ha nem marad elég utalj még rá, de már forintot. Az 2-3 munkanap alatt jó szokott íródni a paypal-on vagy tölthetsz rá bankkártyával is. Sőt, ha kártyát csatolsz hozzá, akkor igazából az egyenlegfeltöltögetés is értelmét veszti, ugyanis a kártyádról vonják le az éppen szükséges összeget, ha paypal-lal fizetsz.
2015. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szuper :D

No, de legalább megtanultam, köszönöm szépen a segítségeteket! :)

További szép napot mindőtöknek!

2015. júl. 18. 00:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :-)
2015. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a Zöld kéz!
2015. júl. 18. 00:52
 19/21 anonim ***** válasza:

Örök tanulság: ha nem tudsz angolul, ne használj angol oldalt, főleg ha pénzről van szó. A legelső sorban (step 1 fölött) írja, hogy forintban kell utalni.

Egyébként ha a top up (instantly) menüpontot választod, az gyorsabb, mert ott OTP-s számlára utalsz, ami hétköznap azonnal végbemegy.


A kérdéshez kapcsolódóan én sem tudok több indít Hozzá tenni, mint az előttem szólóak.

2015. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Linket tudnál adni?

Mert nem találok olyan menüpontot.

2015. júl. 18. 01:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!