Kaphatok-e így hitelt a Providentnél?

Figyelt kérdés
Alkalmi munkavállalói kiskönyvvel dolgozom már hónapok óta, minden hónapban ledolgozom az összes napot, de tudtommal ez nem számít bejelentett munkának. A Providentnél így kaphatok 50E hitelt szerintetek?
2010. márc. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen kaphatsz..De azt tudnod kell,hogy hetente kell fizetned vissza,és 50 ezer forint helyet majdnem 60 ezret fogsz visszafizetni..nagyon sok,és nem biztos,hogy minden héten meg lesz rá a pénzed!Inkább kérj kölcsön valakitől,mert így nagyon padlót fogsz vele..
2010. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.Bocsika elírtam.

50 ezer forint helyett majdnem 80 ezer forintot kell visszafizetned..(szóval majdnem a dupláját)

2010. márc. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a kérdés az volt,kaphat e?és nem az,hogy mennyi a törlesztő és mi a véleményetek róla....

saját dolga majd ő eldönti.

ha tudod igazolni,mert kérnek munkáltatóit is akkor kaphatsz.de egyéni az elbírálás.

2010. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szóba ne álj velük és a hasonlókkal !
2010. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AM könyvvel szerintem nem kapsz kölcsönt,mivel az nem folyamatos munkaszerződés.
2010. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jóban vagy a területi képviselövel akkor tutira kaphatsz. (Sajnos) a párom is így kapott mert az ö fizetésére pl. 120at nem kapott volna. Próbáld meg, nem veszíthetsz semmit. Ja és választhatod, hogy havonta fizeted.
2010. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!