Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Providentnél mik a kizáró...

Providentnél mik a kizáró okok hitelfelvételkor?

Figyelt kérdés
Annyi embertől hallottam már, hogy onnan vett fel hitelt, persze kb. a dupláját fizette vissza. Én is próbáltam múlkor. Minimálbérnél többet keresek. De simán minden indok nélkül el lettem utasítva. Amire gondolok: van TB tartozásom , a cégnek (ahol dolgozom) lehet tartozása, vagy nem tudom.
2011. nov. 7. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A kölcsönigénylő nem jogosult a Kölcsönre, ha:

a) 18 évesnél fiatalabb;

b) nincs bejelentett magyarországi lakcíme;

c) cselekvőképtelen vagy korlátozottan cselekvőképes;

d) nem tudja munkaviszonyát vagy rendszeres jövedelmét a Hitelezőnek igazolni;

e) nem rendelkezik saját, vagy közös tulajdonban álló lakossági bankszámlával, kivéve

amennyiben az Ügyfél az otthoni szolgáltatást igénybe veszi.


ennyi van írva a szerződési feltételekben,amúgy lehet minimálbér miatt, anyum is felvett 200-at és 400-at kell(ene) fizetnie, de ő nem minimálbéren volt hanem 96-ot kapott, de nem fizeti ő se mert aki házhoz jön az egy állat tuskó, meg hazudozik szal annyit mondok hogy nagyon jól jártál hogy nem kaptad meg.....

2011. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szarban vagy és hitelt veszel fel akkor még nagyobb szarba kerülhetsz, mert azt vissza is kell fizetni.

A 200-ra 400 meg uzsora, és a Provident meg a leggázabb ilyen szempontból.

2011. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt próbáltam sugallni én is :)
2011. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!