Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ház vásárlásnál honnan veszíte...

Ház vásárlásnál honnan veszítek fel az önerőt?

Figyelt kérdés
1.200 000 kellene, de úgy,hogy ne tudják hogy van ,mert akkor 5milliót sem kapnék, egyik ismerőstől kértem volna, de átvert. én meg bennt azt mondtam van önerő.honnan vegyel ennyi pénzt
2015. júl. 2. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak hálálkodhatsz a banknak ha vissza utasítják a hitelkérelmedet. Amilyen istenbarma vagy így a kérdés alapján tuti bele buknál aztán mindent elvinne a fejed felől az adósság.
2015. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az emberek általában össze szokták spórolni...
2015. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Általában a munkahelyünktől kapjuk, fizetés néven.


De kinek nem szabad tudni?

2015. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lol
2015. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"""""" egyik ismerőstől kértem volna, de átvert. """""""""


te meg a bankodat szeretnéd

2015. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is így jártam sajnos
2015. júl. 4. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez fájt...
2015. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből az egészből csak te jöhetsz ki rosszul. Az önerő, ahogyan a neve is sugallja, az a pénz, amivel már rendelkezel és ami a sajátod. Erre azért van szükség, hogy 3 év múlva, amikor bedől a nyomorult hiteled, ne szidd a bankokat habzó szájjal és ne követeld a kormánytól, hogy mentsenek meg. A bank a hitelbírálattal téged véd!! Ha még azt sem sikerül megugranod, egészen egyszerűen nem engedheted meg magadnak az ingatlant/autót/plazmatévét/akármit. Ezt kéne felfogni.
2015. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fizetésből gyüjtöttük össze az 1 milliót 3 év alatt.Nem sok, de legalább mi gondolkoztunk előre.
2015. okt. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!