Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a késedelmi kamat a...

Mennyi a késedelmi kamat a Budapest Banknál?

Figyelt kérdés
Fél órája hívtak a banktól, ráadásul a követelés kezelő vagy milyen osztályról, miszerint 2800 Ft (vagy 7800 sajnos nem hallottam jól ebben a viharban és még a kislányom is csacsogott :) ) hátralékom van a számlámon.Ami vicces , mert nem hitel kártyás vagyok, banki hitelem, sincs. Nyilván az miatt jött össze, hogy 3 beszedési megbízás van a számlámon, és ha utalnak is pénzt havi 1x abból jó részét elkell utalniuk a végrehajtó felé, és a mentes összeget, meg kikell hogy adják egyéb pénz levonása nélkül. És nem tudják a havi x összeget (igazából a semmire ) levonni mindenféle banki díjra. De ez a nőci, eléggé nem törödöm módon kezelte az egészet, nem igazán érdekelte, hogy gyesen vagyok, hogy csak plusszban ez a havi 71ezer ft jön rá , ami amugyis édesapámé.És akkor mondta, hogy késedelmi kamatot számláznak..de olyan idegesítő volt.De holnap úgy is megyek be, majd megkérdezem. Az a baj, hogy nem tudom, biztosra, hogy a végrehajtó eetleg szünetet tart majd, és nem zárolja le 35 nap után ismét a számlám.(bár valószinüleg nem, ha hónap elején zárolják, akkor a következő hónap 8.-ai utaláskor még nincs újra zárolva) különben hagynám, és majd akkor levonja a bank, ha feloldják a tiltást. De így..fizessem be ebben a hónapban?Hogy van ez a késedelmi kamat? Egy hónapra érvényes, vagy napi szinten számolnak kamatot, és akkor jövő hónapban már 10 ezer ft nagyság rendű összeget akarnak rám verni? Előre is köszönöm a válaszokat. Szép estét!

2015. jún. 9. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2017. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet "késedelmi" kamat
2017. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!