Szerintetek van esélyem hitelt kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyedülálló vagyok (25 éves) szeretnék hitelt felvenni használt lakásra. Nincs semmilyen jellegű hitelem és tartozásom, van egy 3 éves munkaviszonyom ahol átlag 140ezer ft-os nettó fizetésem van (+30ezer kafetéria).

A probléma ott kezdődik, hogy vannak megtakarításaim, de azt olvastam, hogy 2015-től megszűnt a megtakarításra alapuló lakáshitel. Másfél millió forintom van, de ezen kívül egyebet nem tudok felmutatni.

Tudom, hogy a bankok egyedileg számítják ki, hogy ki kaphat és mennyit, olyan emberek válaszát várom akik hasonló cipőben járnak vagy van valahonnan tapasztalatuk hasonló esetről. OTP-s vagyok egyébként.

Szerintetek mekkora lenne a maximum összeg amit kaphatnék? Ha egyáltalán kapok....



2015. jún. 1. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg.
2015. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!