Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bankkártyával veszek...

Ha bankkártyával veszek állampapírt az Államkincstárnál, az is ingyenes mint minden egyéb kártyás vásárlás?

Figyelt kérdés
Tehát a bankomból átvinnék egy nagyobb összeget az Államkincstárba. Állítólag kártyával is lehet állampapírt venni. Az érdekelne, hogy ha ilyen módon veszek állampapírt, tegyük fel 8 millió Ft értékben, akkor a bankom von tőlem le pénzt ezért? Mert egyébként a kártyás vásárlás ingyenes..
2015. máj. 7. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőlük, emailben:

[link]

2015. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, ők írták, h ez a folyamat kártyás vásárlásnak minősül, aminek díja lehet. Viszont annál a banknál ahol én vagyok ingyenes a kártyás vásárlás... Viszont ha milliós összegben vesz vki így állampapírt, akkor is ingyenes e vajon?
2015. máj. 7. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ingyenes a kártyás vásárlás, és megírták, hogy a tranzakció kártyás vásárlásnak minősül, akkor mi még a kérdés?

Az már más kérdés, hogy be fogsz-e tudni állítani 8 millió forintos limitet a kártyádra. Ilyen magas összegeket nem így szokás fizetni, hanem átutalással.

2015. máj. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!